DEERHUNTER

DEERHUNTER


Wspaniała przyroda, wolność i emocje połączone w jedno. Polowanie przyciąga tych, którzy szukają przygód i wyzwań. Ten odwieczny sport od dawna był wielką pasją dla rodziny Engel. Od 1985 roku pasję tę połączono z bogatym doświadczeniem w produkcji odzieży funkcjonalnej, stając się europejskim liderem w tym segmencie.Wyprawa na polowanie wymaga nie tylko odpowiedniego sprzętu myśliwskiego, ale również dobrej odzieży. W trakcie polowania myśliwy powinien być niewidoczny dla zwierzyny i niesłyszalny, a przy okazji dobrze chroniony przed często trudnymi warunkami atmosferycznymi. Nic zatem dziwnego, że potrzebna mu jest najlepsza odzież myśliwska, jaką z pewnością jest odzież Deerhunter, której szeroki asortyment znajdziesz w naszym sklepie.
Produkty porównywane (0)


DEERHUNTEROdzież Deerhunter – od pasji do marki znanej na całym świecie

Korzenie marki Deerhunter należy upatrywać ponad sto lat temu, kiedy to rodzina Engel stworzyła pierwszą firmę odzieżową. Zdobywała w niej doświadczenia w produkcji odzieży, a w 1985 roku jej właściciel postanowili połączyć wielopokoleniowe zamiłowanie do polowań z wiedzą na temat produkcji ubrań. Tak powstała odzież myśliwska Deerhunter, która w pierwszych latach swojego istnienia znacząco wyróżniała się od ubrań konkurencji. Do produkcji używano mikrowłókien i funkcjonalnych membran gwarantujących optymalne warunki termiczne osobom korzystającym z odzieży Deerhunter. Pod koniec lat 90. w fabrykach Deerhunter zaczęła powstawać również odzież kamuflażowa oraz odzież myśliwska dla pań. Najlepszym potwierdzeniem jakości odzieży myśliwskiej Deerhunter jest fakt, że marka ta znalazła się w pierwszej setce firm, które mogą dostarczać swoje wyroby duńskiej rodzinie królewskiej.

Odzież myśliwska Deerhunter – szeroki asortyment

Deerhunter od początku stawiał nie tylko na jakość i funkcjonalność swoich produktów, ale również na szeroki asortyment. W kolekcji odzieży myśliwskiej znajdują się nie tylko spodnie myśliwskie i kurtki myśliwskie, ale również swetry, bluzy i kamizelki, dzięki którym myśliwy jest dobrze ubrany niezależnie od warunków termicznych. W ofercie marki Deerhunter znajdują się też ubrania myśliwskie na czas wysokich temperatur czyli koszule i koszulki oraz czapki i kapelusze chroniące nie tylko przed zimnem, ale również słońcem. Deerhunter pamięta także o niewidocznych częściach garderoby, dlatego w ofercie tej marki znajduje się bielizna termiczna oraz skarpety.

Deerhunter – odzież myśliwska najwyższej jakości

Odzież Deerhunter od początku była projektowana z myślą o myśliwych i ich potrzebach, a właściciele firmy korzystali ze swoich wieloletnich doświadczeń. Wiedzieli oni zatem, które części ubrania powinny być szczególnie wytrzymałe, a w jakich miejscach powinna znajdować się przewiewna tkanina zapobiegająca poceniu się. Od początku poszukiwali również nowoczesnych tkanin, które są lekkie, wytrzymałe, mają odpowiednie membrany, dzięki czemu udało im się stworzyć odzież myśliwską bardzo funkcjonalną i trwałą. Ważnym aspektem przy produkcji odzieży Deerhunter było jak najlepsze przystosowanie ich do potrzeb myśliwych, dlatego odzież Deerhunter jest bezgłośna, co wyróżnia ją na tle odzieży outdoorowej, z której również czasem korzystają myśliwi.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą odzieży Deerhunter, która jest dostępna w naszym sklepie. Wiemy z doświadczenia, że kto raz kupi spodnie Deerhunter, ten wróci do naszego sklepu, gdy będzie mu potrzebna dobra zimowa kurtka myśliwska. Przekonaj się sam i zamów ubrania Deerhunter dla siebie.


Przeglądasz 1 do 16 z 48 (3 stron)