plecaki

plecaki
Nieodłącznym atrybutem myśliwych jest plecak, który umożliwia swobodę rąk, zwłaszcza w obsłudze sprzętu łowieckiego. Sklep fraya.pl oferuje szeroką gamę plecaków myśliwskich na polowanie, zasiadkę i do lasu. Charakteryzują się one wysoką wytrzymałością i funkcjonalnością. Wykonane z tkaniny Suede i Mar – Tex są nie tylko trwałe, ale też bezszelestne. Wszystkie są dostępne w kolorach ciemnej zieleni w celu dostosowania się do otoczenia i pozostania niewidocznym dla zwierząt. Oprócz standardowych modeli istnieje możliwość kupna plecaka z krzesełkiem. Cena sprzętu jest uzależniona od jego rodzaju, pojemności oraz rozmiaru. Szczegółowe informacje i opinie klientów znajdą Państwo w opisie produktu.


Produkty porównywane (0)


plecaki


Każdy myśliwy z całą pewnością posiada w swoim wyposażeniu stosowny plecak myśliwski, który stanowi podstawę różnego rodzaju wypraw. Ci, którzy go nie mają lub którzy pragną wymienić swój stary na lepszy model, z całą pewnością powinni zdecydować się na wybór jednego z modeli, jaki dostępny jest w ofercie naszego sklepu. Jesteśmy przekonani o tym, że bez względu na to, jakiego producenta spośród dostępnych wybierzecie, na pewno okaże się bardzo dobrym wyborem.

Dlaczego plecaki myśliwskie są takie ważne?

Idąc na polowanie, należy mieć przy sobie wiele niezbędnych akcesoriów, gadżetów czy też dodatkowe ubrania. Gdzie je włożyć, jeśli nie do plecaka, dzięki któremu wszystko mamy przy sobie, a jednocześnie nasze ręce są wolne, by móc w odpowiedni sposób użytkować sprzęt, wykonując określone czynności. W naszej ofercie posiadamy plecaki myśliwskie, które zostały w pełni dostosowane do potrzeb wszystkich myśliwych. Są one wytrzymałe, funkcjonalne, solidne i przede wszystkim bardzo wygodne w noszeniu, nawet przy stosunkowo dużym ciężarze.

Dzięki wykorzystaniu tkaniny Suede i Mar-Tex, zapewniają maksymalną solidność i bezszelestność, co w odpowiednich warunkach stanowi element nadrzędny. Dostępne w kolorystyce zieleni, stanowią doskonały kamuflaż w każdych warunkach. Polecamy różne ich wielkości w zależności od zapotrzebowania, wiele wzorów z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb, takie modele plecaków myśliwskich, które na pewno okażą się strzałem w dziesiątkę, gdy w grę wchodzi pełne zadowolenie z zakupionego produktu.


Przeglądasz 1 do 16 z 24 (2 stron)