Membrany

MembranyMambrany

____________________________________________________________________________________________________

Można pisać książki na temat działania membran, ciśnienia słupa wody i oddychalności. Czy są one głośne czy ciche? Czy konieczna jest obróbka powierzchni, nawet jeśli produkt ma już dobrą membranę? Różne tkaniny mogą być łączone z różnymi membranami i podszewkami, dając w efekcie bardzo szeroką gamę produktów.

Czynnikiem decydującym o tym, co wybierzemy, a co odrzucimy, jest przeznaczenie danej materii i przydatność jej właściwości w określonym terenie i rodzaju aktywności. Gdzie produkt ma być używany? W jakim kontekście, i co musi wytrzymać? Nie chcemy zanudzać Państwa szczegółami technicznymi. Zamiast tego, oferujemy skrócony przewodnik po membranach Deerhunter i różnicach między nimi.

    

Membrana Deer-Tex® leży luźno pomiędzy tkaniną zewnętrzną a pozostałymi warstwami. Wszystkie szwy produktu są podklejone, dzięki czemu jest on w 100% wodoodporny. Luźna membrana nadaje się szczególnie do produktów, w których kładzie się duży nacisk na to, aby były bezszelestne - na przykład podczas polowań z łukiem lub z podchodu.


    

Membrana Deer-Tex® Performance Shell jest laminowana na tylnej stronie materiału zewnętrznego i podklejona na wszystkich szwach, dzięki czemu jest w 100% wodoodporna. Membrana ta jest wyjątkowo lekka, dlatego też jest stosowana w bardziej technicznych produktach Deerhunter. Przydaje się szczególnie w produktach wykorzystywanych latem, albo do czynności wymagającej zwiększonego wysiłku fizycznego.


    

Membrana Deerhunter Stormliner® jest laminowana do materiału zewnętrznego lub pomiędzy dwiema warstwami materiału i jest stosowana w produktach bez klejonych szwów. Membrana Deerhunter Stormliner® zapewnia bardzo wysoki poziom oddychalności. Świetnie chroni przed przewiewaniem, sprawdza się w odzieży letniej, która nie jest narażona na przemoczenie. Oddychalność chroni użytkownika przed zapoceniem i przegrzaniem.


Brak produktów w tej kategorii.