Czapki, kapelusze

Czapki, kapelusze

Nakrycie głowy to przydatna część ubrania, która przydaje się zarówno latem, jak i zimą. Latem zakładamy czapki z daszkiem, by chronić się przed słońcem, a zimą chronimy głowę przed zimnem, nosząc czapki zimowe. W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz zarówno zimowe czapki myśliwskie, jak i czapki z daszkiem marki Deerhunter, więc wybierz czapkę dla siebie już teraz.

Czapki z daszkiem Deerhunter

Ochrona głowy przed słońcem to konieczność w okresie letnich upałów. Myśliwy również nie powinien o niej zapominać, mimo że wydaje się, że większość czasu spędza pośród drzew. Może to uśpić jego czujność i chodząc bez czapki stanie się ofiarą przegrzania. Aby temu zapobiegać powinien on nosić czapki myśliwskie, które zwracają na siebie uwagę ciekawymi wzorami.

W naszym sklepie myśliwskim znajdziesz czapki myśliwskie w kolorach ziemi, gładkie lub wzorzyste. Są wśród nich czapki z wzorem moro, ale również w innymi motywami roślinnymi, które świetnie służą jako odzież kamuflażowa. Mamy również pomarańczowe czapki z daszkiem, doskonale spełniające swoją rolę jako odzież ostrzegawcza.

Zimowe czapki myśliwskie Deerhunter- szeroki wybór modeli

Polowania bardzo często odbywają się zimą, dlatego oferujemy również szeroki wybór czapek zimowych. Szeroki wybór modeli, różnorodne fasony i rozmiary to gwarancja, że każdy znajdzie wśród nich model dla siebie. Dominują typowe czapki zimowe w kolorach zielonych i brązowych, ale można znaleźć również kaszkiety myśliwskie, zimowe czapki z daszkiem i czapki muflon, które mają wielu wiernych fanów.

Polecamy przejrzeć dostępne modele i zwrócić uwagę na grubość oferowanych czapek. Niektóre z nich doskonale sprawdzą się podczas lekkich chłodów, a z kolei inne są tak grube, że będą świetnie chronić głowę nawet podczas siarczystych mrozów. Na taką pogodę oprócz czapek polecamy również kurtki zimowe Deerhunter oraz bieliznę termoaktywną, które również znajdziesz w naszym sklepie. Przejrzyj dostępne produkty i zamów czapki myśliwskie Deerhunter już dziś.


Produkty porównywane (0)


Czapki, kapelusze


Przeglądasz 1 do 16 z 27 (2 stron)