kurtki

kurtki

Praca na otwartej przestrzeni, w różnych warunkach atmosferycznych wymaga ubrania, które zapewni komfort cieplny i bezpieczeństwo podczas pracy. W naszym klimacie niezbędnym elementem takiego stroju jest kurtka robocza dobrej jakości, których szeroki wybór znajdziesz w naszym sklepie.
Produkty porównywane (0)


kurtkiKurtki robocze F.Engel – zimowe, przeciwdeszczowe i odblaskowe

Pod pojęciem kurtka robocza każdy może rozumieć coś innego. Dla jednych będzie to ciepła zimowa kurtka robocza, w której możliwa będzie komfortowa praca na świeżym powietrzu w okresie zimowym. Dla innych będzie to kurtka przeciwdeszczowa, gdyż to właśnie deszcz jest jego największym wrogiem podczas wykonywania zadań służbowych. Jeszcze inny uzna, że kurtka robocza to kurtka odblaskowa, zapewniająca bezpieczeństwo podczas pracy w nocy i w trudnych warunkach oświetleniowych. Niezależnie jednak od tego, czym dla Ciebie jest kurtka robocza, w naszym sklepie z pewnością znajdziesz produkt dla siebie.

Oferujemy kurtki robocze zimowe i letnie, wykonane z wytrzymałych tkanin o specjalistycznych właściwościach. Jeśli więc potrzebna Ci jest kurtka odblaskowa, to decydując się na kurtkę marki F.Engel możesz mieć pewność, że materiał będzie faktycznie dobrze odbijał światło. Wśród kurtek odblaskowych są zarówno kurtki zimowe, lżejsze kurtki typu softshell oraz kurtki przeciwdeszczowe, bo zasady BHP wymagają bycia widocznym niezależnie od tego, czy mamy lato, jesień czy wiosnę.

Kurtka robocza F.Engel – wysoka jakość na lata

W naszym sklepie stawiamy na produkty wysokiej jakości, dlatego oferowane przez nas kurtki robocze są wykonane z tkanin o wysokiej wytrzymałości. Są one odporne na przetarcia, mają odpowiednie właściwości oddychające, a kurtki przeciwdeszczowe spełniają wysokie normy. Wiele materiałów, z których szyte są kurtki robocze F.Engel posiada certyfikaty, dzięki czemu mogą być stosowane podczas pracy w warunkach szczególnie trudnych i wymagających specjalnej ochrony pracowników.

Zapraszamy do przejrzenia oferty kurtek roboczych marki F.Engel, które znajdziesz w naszym sklepie. Przygotowaliśmy szeroki wybór modeli, fasonów i wzorów, dzięki czemu na pewno jest wśród nich kurtka robocza spełniająca Twoje oczekiwania. Po wyborze kurtki zajrzyj również do innych kategorii, w których oferujemy spodnie robocze F.Engel, bluzy robocze oraz koszule i koszulki robocze, a następnie skompletuj swój strój roboczy, który na długi czas zapewni Ci komfort i wygodę podczas pracy.


Przeglądasz 1 do 16 z 218 (14 stron)