bielizna

bielizna

W polskim klimacie praca na zewnątrz, nocą czy w zimie wymaga odpowiedniego stroju roboczego, który pozwoli zapewnić komfort cieplny. Można to osiągnąć stosując zasadę ubierania się na cebulkę czyli warstwowo oraz stosując odpowiednie elementy garderoby. Ważną rolę może pełnić bielizna termiczna F. Engel, której szeroki wybór znajdziesz w naszym sklepie.
Produkty porównywane (0)


bieliznaBielizna F. Engel – zapewnia komfort cieplny i bezpieczeństwo

F. Engel jako duńska marka świetnie zna problemy związane z pracą w niskich temperaturach. Nic zatem dziwnego, że odzież robocza tej marki jest uzupełniona o bieliznę termiczną, czyli koszulki i kalesony termoaktywne, dzięki którym można znacznie zmniejszyć dyskomfort pracy zimą. Są one wykonane z tkanin gwarantujących komfort cieplny, a jednocześnie na tyle cienkich, że ich założenie pod strój roboczy nie zmniejsza zakresu ruchów i nie spowalnia. Dzięki temu można swobodnie wykonywać swoje obowiązki, nie czując na sobie dodatkowego ciężaru w postaci kolejnej warstwy odzieży.

Na uwagę zasługuje również bielizna elektrostatyczna, która oprócz właściwości ciepłochronnych ma za zadanie chronić przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Taka odzież robocza jest niezbędna podczas pracy z urządzeniami elektronicznymi, zarówno ze względu na bezpieczeństwo pracownika, jak i sprzętów, z którymi pracuje.

Bielizna termiczna – szeroki wybór modeli

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór modeli bielizny termicznej marki F. Engel, dzięki czemu możesz dobrać odpowiedni model do swoich potrzeb. Znajdziesz u nas kalesony termoaktywne różnego rodzaju, które różnią się między sobą nie tylko wyglądem, ale również grubością i temperaturą, w jakiej zapewniają komfort cieplny. Proponujemy również koszulki termoaktywne z długim rękawem z golfem lub bez, które również możesz dopasować do swoich potrzeb.

Przejrzyj dostępne produkty w kategorii bielizna termiczna i wybierz te, które najlepiej spełniają Twoje oczekiwania. Podczas kompletowania stroju roboczego na okres zimowy zwróć również uwagę na akcesoria dodatkowe, takie jak czapki i skarpety, bez których Twój strój roboczy nie będzie kompletny. Wybierz je dla siebie i przekonaj się, że praca w zimowej aurze może być przyjemna.


Przeglądasz 1 do 15 z 15 (1 stron)