Worki transportowe

Worki transportowe


Krótki poradnik jakie najlepsze, wodoszczelne wory wybrać i kupić.

  • Wodoodporne. To podstawowa cecha, która powinna charakteryzować wszystkie profesjonalne worki ekspedycyjne. Zarówno te typowo żeglarskie, na kajak czy na wyprawy w góry, muszą chronią zawartość przed deszczem i wilgocią, a nawet pozostać szczelne podczas zanurzenia w wodzie.
  • Wytrzymałe. Intensywna eksploatacja naraża worki na uszkodzenia. Powinny zatem być mocne i niezawodne. O ich żywotności decyduje materiał oraz technologia produkcji.
  • Praktyczne. Nieprzemakalne worki do transportu bagażu z reguły nie służą do długotrwałych wędrówek. Dlatego nie muszą też mieć super ergonomicznych uprzęży plecakowych. Powinny być jednak wyposażone w wygodne rączki lub szelki do przenoszenia na krótkich dystansach, w rękach lub na plecach. Bardzo przydatne są również uchwyty do mocowania. Zabezpieczają przed jego utratą na łodzi, górskiej ścianie lub z samochodowego bagażnika.
  • Uniwersalne. Wybierając odpowiedni model, warto zastanowić się, w jakich sytuacjach będziemy z niego korzystać. Nawet niewielkie, rowerowe worki mogą sprawdzić się w wielu dziedzinach aktywnego wypoczynku. Doskonała torba transportowa zapewnia wiele funkcji przy każdej okazji.

Produkty porównywane (0)


Worki transportowe


Przeglądasz 1 do 10 z 10 (1 stron)