Torebki

Torebki
Torebki na smakołyki dla psa z linii JoQu, to uniwersalna saszetka na snacki naszego pupila,a także na nasze podstawowe rzeczy takie jak klucze czy telefon. W ofercie posiadamy dwa rozmiary saszetki na przysmaki. Dog Snack Bag to większy model, który posiada dodatkowe kieszonki oraz wydzieloną część z aplikatorem na woreczki na nieczystości.

Small Snack Bag to mniejsza wersja saszetki na przysmaki. Posiada pojemną kieszeń główną oraz dodatkową małą kieszonkę. Torebki na smakołyki dla psa Dog Snack Bag jak i Small Snack Bag są wykonane z oryginalnej Cordury, tkaniny odpornej na przetarcia, użytkowanie, a co najważniejsze wodoodpornej. Nawet podczas deszczu, snacki Twojego pupila będą bezpieczne. Wewnątrz zastosowaliśmy tkaninę tłuszczoodporną. Nasze torebki na smakołyki możesz zapiąć wokół pasa, przełożyć przez ramię lub zapiąć do swojego paska.

Torebki na smakołyki dla psa polecamy każdemu psiarzowi. Można je wykorzystać podczas codziennych spacerów, na szkoleniach czy również podczas treningów z psem. Saszetki na snacki idealnie się sprawdzają podczas psich wystaw. Wychodząc na ring, można do niej włożyć zarówno snacki dla psa jak i swoje podstawowe rzeczy.


Produkty porównywane (0)


Torebki


Przeglądasz 1 do 3 z 3 (1 stron)