Sztangi - kije

Sztangi - kije

Sztangi i kije treningowe

Przez wielu uważane za symbol siłowni. Nie bez powodu, bo sztangi treningowe to jedno z pierwszych skojarzeń, jakie przychodzą nam do głowy, gdy pomyślimy o jakimkolwiek klubie fitness. Dawniej po urządzenie sięgali głównie mężczyźni, ale to już przeszłość. Po pierwsze znacznie rozszerzył się zakres ćwiczeń przy wykorzystaniu tego akcesorium. Po drugie na rynku coraz popularniejsze są kije treningowe, po które z chęcią sięgają kobiety. Na stronie www.fraya.pl oferujemy najwyższej jakości produkty. Są to sprzęty pochodzące od renomowanej firmy tiguar.

Wyrzeźbione mięśnie i idealna figura już czekają

Sztangi treningowe to jeden z najpopularniejszych przyrządów do rzeźby i budowy mięśni. Akcesorium z powodzeniem pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów. Zalet jest jednak więcej. Trening pozytywnie wpływa na gęstość kości. Same ćwiczenia angażują wiele partii mięśni. W efekcie nie tylko sylwetka wygląda lepiej, ale poprawia się krążenie krwi. Sama skóra zyskuje zdrowszy i bardziej jędrny wygląd. Takie same korzyści można zresztą osiągnąć, gdy sięgniemy po kije treningowe. W przypadku obydwu urządzeń jedynie od użytkownika zależy, czy postawi na trening siłowy, czy też równie skuteczny aerobowy. Co ważne zarówno pierwszy, jak i drugi można z powodzeniem wykonać w domowym zaciszu. Wystarczy do tego nieco wolnej przestrzeni. Aby efekty były widoczne w możliwie najkrótszym czasie, należy ćwiczyć kilka razy w tygodniu, bo to właśnie systematyczność stanowi jeden z kluczy do sukcesu. Trzeba pamiętać także o każdorazowym rozciągnięciu mięśni po ćwiczeniach.

Sztangi i kije treningowe, które stają na wysokości zadania

W powszechnej i powiedzmy sobie od razu, bardzo błędnej, bo stereotypowej opinii, trening sztangą przypisuje się w pierwszej kolejności mężczyznom. Niepotrzebnie, bo na tym polu równie dobrze radzą sobie kobiety, a osiągane przez nie efekty w zakresie sylwetki są imponujące. Wystarczy po prostu sięgnąć po odpowiednie produkty, czyli te najwyższej jakości. Takie są właśnie akcesoria tiguar, oferowane na stronie www.fraya.pl. Klienci mogą sięgnąć np. po tiguar kij treningowy (heavybar), dostępny w różnych wariantach kolorystycznych. Jego ciężar, zależnie od wyboru zamawiającego, waha się od 3 kg do 6 kg. Bardziej klasyczne rozwiązanie stanowi tiguar sztanga power gym, charakteryzująca się ciekawym designem. W pakiecie otrzymujemy tu gryf i komplet obciążników o różnym ciężarze. Zaletę stanowi również kształt obciążeń, bo zapobiega toczeniu się sztangi, co mogłoby powodować uszkodzenia lub kontuzję. Produkty tiguar to dobry wybór niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania.


Produkty porównywane (0)


Sztangi - kije


Przeglądasz 1 do 6 z 6 (1 stron)