Smary i oleje

Smary i oleje

Rower to niezwykle prosty pojazd, który nie wymaga tak skomplikowanych działań serwisowych, jak eksploatacja samochodu. Nie oznacza to jednak, że działania te mają ograniczać się do sprawdzania raz do roku stanu opon. Przegląd techniczny jest ważny, przede wszystkim gwarantuje bezpieczną jazdę. Dodatkowo weryfikacja nieprawidłowości i usunięcie wszystkich problemów z pewnością wpłyną pozytywnie na wydajność sprzętu oraz przyjemność w czasie pokonywania nawet niewielkich tras. Kluczową czynnością, którą należy wykonywać kilka razy w sezonie, jest zadbanie o układ napędowy. Łańcuch stanowi podstawę przyjemnej jazdy, zatem dbałość o jego stan z pewnością zrekompensuje się w czasie użytkowania. Powinien być odpowiednio i przede wszystkim stale naoliwiony, co pozwoli uniknąć hałasu czy oporów. Stosowanie odpowiednich preparatów właściwie konserwuje mechanizmy, a ich żywotność jest maksymalnie przedłużona. W naszej ofercie przygotowaliśmy smary i oleje do roweru zamknięte w butelki znacznie ułatwiające pracę.

Najlepszej jakości smar Hanseline

Oleje i smary są podstawowym elementem odpowiedzialnym za prawidłowy stan układu napędowego. Proponując rozwiązania, mamy na uwadze szereg czynników, które bezpośrednio wpływają na jakość użytkowania oraz komfort w czasie wykonywania prac serwisowych w domowych warunkach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy uniwersalne rozwiązania, jak wysokiej jakości smar od znanego i cenionego producenta Hanseline. Jego receptura została opracowana z dbałością o każdy detal. Produkt wzbogacony o tlenek tytanu gwarantuje nie tylko niebywałą wydajność i bezpieczeństwo użytkowania, ale przede wszystkim wpływa na konstrukcję łańcucha oraz poszczególnych komponentów w satysfakcjonujący sposób. Zapewnia trwałe, stabilne smarowanie, co wydłuża żywotność przeprowadzonych działań. Świetnie nadaje się w wymagających sytuacjach, w szczególności u pasjonatów dalekich wycieczek rowerowych lub aktywistów, którzy biorą udział w imprezach sportowych. Jesteśmy przekonani, że smar Hanseline świetnie odnajdzie się w skrajnych warunkach - zarówno pod względem pokonywanego dystansu, jak i czynników atmosferycznych.

Zalety stosowania oleju do roweru

Specjalny olej do roweru powstał w celu zapewnienia użytkownikom jak najlepszych warunków aplikacji. Odpowiednio wyprofilowana buteleczka w połączeniu ze specjalną końcówką ułatwiają proces, ograniczając nieprawidłowości do minimum. Sukcesywnie smarowany łańcuch jest uodporniony na działanie szkodliwej korozji. Zapobieganie uszkodzeniom konstrukcji łańcucha przedłuża żywotność sprzętu oraz poprawia jakość jazdy. Aby proces powiódł się i przyniósł oczekiwane rezultaty, smar rowerowy należy nakładać niewielkimi kroplami na oczyszczony łańcuch. Cierpliwe umieszczanie kropelek w środku zagwarantuje skuteczne działanie. Po kilku minutach należy przetrzeć konstrukcje od zewnętrz, bowiem łańcuch powinien być smarowany tylko od wewnątrz.


Produkty porównywane (0)


Smary i oleje


Przeglądasz 1 do 11 z 11 (1 stron)