Okulary

Okulary

Zakup odpowiednio dopasowanych okularów rowerowych jest bardzo ważny. Nawet przy wydłużonej konstrukcji kasku promienie słoneczne potrafią dawać się we znaki, skutecznie utrudniając jazdę. Aktywność fizyczna bez odpowiednio dopasowanych akcesoriów jest nie tylko mało komfortowa, ale i niebezpieczna. Długotrwałe narażenie oczu na promienie słoneczne bez filtra ochronnego może być przyczyną poważnych komplikacji zdrowotnych. Dodatkowo utrudniona widoczność stanowi ryzyko niebezpieczeństwa na drodze w stosunku do siebie oraz innych uczestników ruchu.

Autem specjalnych okularów rowerowych jest odpowiednio przystosowana konstrukcja, która nie wymaga ciągłego poprawiania. Oferujemy zróżnicowane modele z możliwością wyboru cech charakterystycznych względem indywidualnych potrzeb i preferencji. Wśród popularnych modeli są okulary ze specjalnymi zausznikami, barwionymi szkłami oraz przylegające. Niezależnie od wyboru jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy cenią jakość, bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy rowerowej niezależnie od długości pokonywanej trasy.

Wytrzymałość i precyzja - postaw na okulary Alpina

Wybór okularów rowerowych to poważna decyzja. Każde uchybienie może prowadzić do dyskomfortu, a nawet niebezpieczeństwa. Mając na uwadze najwyższe standardy jakościowe i satysfakcję naszych klientów, proponujemy rozwiązania pochodzące wprost od najlepszych producentów. Okulary rowerowe Alpina zasługują na specjalne wyróżnienie z uwagi na zastosowanie materiały, nowoczesny proces produkcji i zaawansowane elementy, dzięki którym nawet upalne popołudnie z doskonale przejrzystym niebem nie będzie stanowiło najmniejszego dyskomfortu dla aktywnego rowerzysty.

W czasie wyboru okularów rowerowych należy zwrócić uwagę nie tylko na rozmiar i dopasowanie do szerokości twarzy - jednym z najważniejszych elementów są zastosowane szkła. Przepuszczalność promieni słonecznych może być zróżnicowana. Ponadto okulary rowerowe to nie tylko te zabezpieczające przed słońcem i poprawiające widoczność, ale i te, które mają za zadanie chronić oczy przed czynnikami zewnętrznymi. Deszcz, mgła, noc, wiatr lub uporczywe insekty mogą również stanowić ryzyko niebezpieczeństwa w czasie jazdy i znacznie pogorszyć komfort.

Producent okularów rowerowych Alpina stawia na wytrzymałe materiały, które są odporne na czynniki zewnętrzne oraz czynniki mechaniczne. Wzmocnione soczewki oraz odpowiednio elastyczna konstrukcja zauszników gwarantują długą żywotność ulubionej pary okularów od znanego i cenionego producenta.


Produkty porównywane (0)


Okulary


Przeglądasz 1 do 16 z 48 (3 stron)