Odzież

Odzież

Każdy sport wiążę się z właściwym przygotowaniem. Nawet amatorska jazda rowerem przebiega w znacznie lepszych i komfortowych warunkach z odpowiednio dopasowaną odzieżą. Zakup wyposażenia nie będzie stratą pieniędzy, jeśli wyprawka będzie gwarantowała satysfakcję, wygodę i bezpieczeństwo. Niektóre z elementów odzieży rowerowej znacznie poprawią jakość jazdy z uwagi na odpowiedni fason i właściwy dobór materiału. Nawet najlepszej jakości rower może powodować nieprzyjemności w czasie jazdy, jeśli jego właściciel zdecyduje się na wycieczkę w niewygodnych spodniach lub koszulce ze sztucznych, mało przewiewnych materiałów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy profesjonalną odzież, która została wykonana przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Specyfika aktywności przy wykorzystaniu roweru polega na ciągłym ruchu o różnej dynamice. Niezależnie od warunków pogodowych ciało wydziela wilgoć. Materiał silnie higroskopijny nie będzie prowadził do przegrzania, nieprzyjemnych zapachów i niekomfortowego ucisku. Lekka odzież rowerowa to świetne rozwiązanie dla każdego, kto zaczyna przygodę z rowerem lub zamierza realizować się na ścieżce profesjonalnej. Każdy poczuje znaczną różnicę już po pierwszym kilometrze.

Bezpiecznie i komfortowo z rękawicami rowerowymi

Zakup rękawiczek rowerowych zazwyczaj dotyczy osób, które aktywnie uprawiają sport, pokonując co najmniej kilkanaście kilometrów. Nie oznacza to jednak, że amatorzy nie mogą poprawić komfortu jazdy. Właściwie dopasowane mają bardzo wiele zalet, które znacznie wpływają na komfort i bezpieczeństwo jazdy niezależnie od warunków pogodowych. Ich podstawową zaletą jest zapobieganie przed ślizganiem się dłoni na kierownicy. Ponadto znacznie poprawiają chwyt, co jest szczególnie ważne przy podstawowym wyposażeniu roweru. Złej jakości gripy mogą skutecznie wpłynąć na dyskomfort nawet na trasie liczącej niewiele kilometrów. Nie bez znaczenia pozostaje jakość materiału rękawiczek rowerowych oraz ich fason. Odpowiednio dopasowane pomogą ochronić przed otarciami i uszkodzeniami w czasie dłuższej trasy. Chronią również skórę szczególnie w czasie silnego nasłonecznienia.

Nowoczesne chusty rowerowe

Podobnie jak odzież rowerowa, tak i chusty zostały wykonane z odpowiednich materiałów, aby proces wchłaniania wilgoci i zabezpieczenia skóry przed działaniem czynników zewnętrznych był w pełni satysfakcjonujący. Nowoczesne chusty rowerowe doskonale spisują się niemal w każdych warunkach pogodowych. Ich fason umożliwia dowolny sposób wiązania. Świetnie spisują się zarówno jako szalik wchłaniający pot, jak i opaska na ręce, która pozwala otrzeć twarz, poprawiając komfort jazdy.


Produkty porównywane (0)


Odzież


Przeglądasz 1 do 13 z 13 (1 stron)