Liczniki, komputerki

Liczniki, komputerki

Aktywność fizyczna stała się niezwykle modna, a wraz z jej rozpowszechnieniem powstało wiele możliwości monitorowania postępów i analizowania ciała pod kątem realizowania celów. Współcześnie wiele osób korzysta z aplikacji, w szczególności biegając czy trenując na siłowni. Ciekawym rozwiązaniem są też wszechobecne urządzenia monitorujące dystanse i inne parametry techniczne. Mimo wielu możliwości niesłabnącą popularnością cieszą się nowoczesne modele liczników rowerowych oraz komputerków, które w szczególności będą satysfakcjonującym wyborem wśród profesjonalistów. Wszelkie aplikacje instalowane w urządzeniach multimedialnych ograniczają w jakiś sposób stały monitoring realizowanych celów. Są mniej komfortowe pod względem montażu, wielkości lub ich funkcjonalności, mając pewne ograniczenia w czasie rzeczywistym.

Rowerzysta będący w trasie musi mieć dostęp do pokonywanej trasy, a montaż niewielkiego licznika doskonale się do tego nadaje. Konstrukcja mimo wielu zaawansowanych możliwości skupia się na kilku podstawowych czynnikach, wyświetlając to, co najważniejsze w czasie pokonywanych kilometrów. Pozostałe funkcje są dostępne w menu z możliwością prostej i wygodnej analizy przy pomocy intuicyjnych przycisków obsługi. Dodatkowo mechanizmy skupione na podstawowych funkcjach oraz ich ekspozycji są bardzo wydajne, dlatego doskonale nadają się na długie i wymagające trasy.

Nowoczesne liczniki rowerowe

Dawne modele liczników rowerowych były skupione wyłącznie na zliczaniu kilometrów. Analogowe wersje są dziś przeszłością. Profesjonalista oczekuje rozwiązania równie zaawansowanego, który pozwoli na wnikliwą analizę zrealizowanych celów bez dodatkowych funkcji, które są mniej przydatne na trasie rowerowej. Punktem wyjścia jest zawsze czas jazdy, godzina i pokonywany dystans. Bardziej zaawansowane komputerki rowerowe mimo niewielkich rozmiarów potrafią zaskoczyć funkcjonalnością. Ciekawą opcją jest pulsometr, który wnikliwie monitoruje aktywność serca. Dodatkowym mechanizmem, czyniącym niewielki licznik interesującym rozwiązaniem, są rozbudowane możliwości pomiarowe urządzenia, na przykład wbudowany GPS.

Niezależnie od wyboru modelu urządzenie z pewnością okaże się satysfakcjonujące, a wykorzystane mechanizmy pomogą śledzić postępy, jednocześnie umożliwiając analizę. Raportowanie swoich postępów pomaga w poprawie techniki, pokonywania osobistych rekordów i przygotowuje do zawodów. Zaletą liczników rowerowych oraz komputerków jest kompaktowy rozmiar a także prosta obsługa i intuicyjny montaż. Dostępne w ofercie rozwiązania bezprzewodowe nie wymagają łączenia poszczególnych elementów, co jeszcze bardziej działa na ich korzyść.


Produkty porównywane (0)


Liczniki, komputerki


Przeglądasz 1 do 16 z 23 (2 stron)