Rower

Rower

Rower w każdym letnim sezonie dumnie wraca na szosy i ścieżki rowerowe, motywując do pokonywania coraz trudniejszych i bardziej wymagających tras. Z pewnością podejście do roweru i jego wyposażenia różni się w zależności od długości pokonywanych dystansów i stopnia zaawansowania. Profesjonalista będzie inwestował w nowoczesny sprzęt, aby wzmocnić osiągane rezultaty i zapewnić sobie maksymalną satysfakcję. Dla amatora dobór akcesoriów rowerowych będzie związany z podstawowym komfortem i bezpieczeństwem. Niektóre z elementów z pewnością wpłyną pozytywnie na widoczność lub poprawią wygodę, inne będą stanowić stylistyczny dodatek ułatwiający przewożenie zakupów. W naszej ofercie przygotowaliśmy pełne spektrum możliwości. Wybór dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji rowerzysty z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Być może nasze akcesoria rowerowe zmotywują do zakupu sprzętu i wprowadzą tę przyjemną aktywność fizyczną na stałe do codziennego harmonogramu.

Odzież, kaski, oświetlenia, sakwy i wiele więcej

Podstawowe wyposażenie roweru będzie zróżnicowane. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy na bezpieczeństwo, ale nie lubimy rezygnować z wygody, komfortu lub nowoczesnego designu, dlatego dostępne w naszej ofercie produkty przykuwają uwagę. W dziale bezpieczeństwa możemy zaproponować wzmożoną ochronę w czasie jazdy dla pojazdu i jego właściciela. Coraz większą popularnością cieszą się kaski rowerowe, wygodne okulary, elastyczna odzież rowerowa pochłaniająca wilgoć, zapięcia i blokady chroniące rower przed kradzieżą.

Ponadto wśród chętnie wybieranych akcesoriów rowerowych można wyróżnić oświetlenie. Lampy rowerowe są gwarancją widoczności na drodze. Wielu właścicieli jednośladów decyduje się na wzmocnienie ochrony po zmroku lub w czasie niesprzyjających warunków atmosferycznych poprzez montaż dodatkowych lamp rowerowych i odblasków. Wówczas poziom ochrony sukcesywnie wzrasta.

Na terenie większych aglomeracji miejskich rower stał się najlepszym sposobem na szybkie przemieszczanie się w gąszczu zakorkowanych ulic. Dojeżdżając do pracy, szkoły czy do supermarketu nieocenionym wyposażeniem okazują się torby i sakwy rowerowe. Dla aktywistów przygotowaliśmy również lekkie plecaki wykonane z trwałych i solidnych materiałów. Plecaki rowerowe świetnie nadają się zarówno na co dzień, jak i na weekendowe wycieczki.

Konserwacja i naprawa roweru - jakie akcesoria wybrać?

Każdy posiadacz roweru doskonale wie, że niewielkie awarie są nieuniknionymi sytuacjami, które pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie. Dzięki kluczom rowerowym lub małym pompkom zażegnanie najczęściej pojawiającego się kryzysu potrwa moment, a stan pojazdu z pewnością pozwoli na realizację określonych planów. Rower nie potrzebuje zbyt dużo uwagi, ale pomijanie niektórych działań może przyczynić się do szybkiego zużycia mechanizmów. Podstawowym elementem odpowiedzialnym za satysfakcjonujący napęd jest łańcuch, który dzięki smarom i olejom rowerowym o odpowiednich właściwościach zachowuje satysfakcjonujące parametry odpowiedzialne za komfort oraz bezpieczeństwo jazdy.