Przyczepki rowerowe

Przyczepki rowerowe

Przyczepki rowerowe to coraz chętniej wybierane rozwiązanie. Producent Extrawheel stawiając na komfort użytkowników, opracował kilka modeli, które mają różnorodne zastosowanie gwarantujące satysfakcję i wiele możliwości. Dotychczas wybierając się na dłuższy wyjazd, wybór między autem a rowerem był trudną decyzją. Ryzykiem wymagających tras mogła być niespodziewana awaria opony, co prowadzi do znacznych trudności. Patent Extrawheel stawia na bezpieczeństwo i swobodę w nawet najbardziej wymagających warunkach typu off road. Producent jako pomysłodawca zasłynął w kręgach profesjonalistów, którzy cenią rowerową aktywność. Korzyści potwierdza mnóstwo zadowolonych właścicieli przyczepek Extrawheel. Tysiące podróżników w 62 krajach bezwzględnie uznaje zalety tego rozwiązania, doceniając design, sztywną i wytrzymałą konstrukcję, dodatkową funkcję koła oraz możliwość spakowania nawet 100 litrów dodatkowego bagażu.

Jak wybrać przyczepkę do rowerów producenta Extrawheel?

Dokonując wyboru jednego z unikatowych rozwiązań producenta Extrawheel, warto wziąć pod uwagę kilka podstawowych czynników, które zapewnią dopasowanie rozwiązania do indywidualnych potrzeb preferencji. Wyróżnione funkcjonalności zagwarantują komfort i wygodę nawet w najbardziej wymagających warunkach, co jest podstawą udanej wyprawy rowerowej.

Bezpieczeństwo to bez wątpienia czynnik priorytetowy. Im dłuższa wyprawa rowerowa, tym więcej przygotowań pod kątem sprzętu, który będzie bezawaryjny niezależnie od warunków pogodowych. Na trasach off road z pewnością będzie wiele krytycznych sytuacji, w których najlepszym rozwiązaniem okaże się inwestycja w dobrej jakości sprzęt. Producent Extrawheel wykonuje konstrukcje z dbałością o każdy szczegół. Przyczepki rowerowe zachwycają nie tylko designem, ale i wykorzystaniem najlepszej jakości komponentów, które umożliwiają pełnowymiarową pracę oraz wsparcie w trudnych sytuacjach. Poddawane testom diagnostycznym mechanizmy są przygotowane na nawet najbardziej skrajne sytuacje mogące zdarzyć się na trasie rowerowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających użytkowników, marka Extrawheel zwiększyła ładowność przyczepki i zadbała o gwarancję bezpieczeństwa i wygody nawet podczas awarii. Koło zapasowe w prosty sposób można odłączyć od roweru, zastępując je uszkodzonym. Mniejsze obciążenie z pewnością umożliwi dojazd do punktu serwisowego.

Ładowność - jednokołowe przyczepki rowerowe początkowo stały się zaskoczeniem dla użytkowników, ale i doskonałą alternatywą. Mimo pojedynczego mechanizmu koło gwarantuje niebywałą wytrzymałość. Obciążenie do 35 kilogramów to miejsce na dodatkowy bagaż. Dwukołowe przyczepki Extrawheel umożliwiają przewóz większego ładunku, jednakże są mniej wytrzymałe na wymagających trasach w czasie jazdy off road.

Waga - odpowiednio dopasowany ciężar ma znaczenie z punktu widzenia wygody i bezpieczeństwa. Dla producenta liczy się każdy kilogram. Łatwość montażu bez wątpienia także ma wpływ na trasie rowerowej niezależnie od sytuacji. Przyczepki zostały wyposażone w proste i intuicyjne w obsłudze mechanizmy. Kompatybilność to ważna cecha, dzięki której zakup przyczepki rowerowej Extrawheel jest świetną inwestycją. Nawet przy zmianie roweru montaż przyczepki nie powinien stanowić problemu. Pasuje do szosowych, górskich, poziomych i z pełną amortyzacją. Gwarancja producenta Extrawheel to komfort, wygoda i bezpieczeństwo. Opieka serwisu oraz pomoc fachowców zapewnia jakość i satysfakcję z produktu.


Produkty porównywane (0)


Przyczepki rowerowe


Przeglądasz 1 do 12 z 12 (1 stron)