Powięź

Powięź

Sprzęt do ćwiczenia i masażu powięzi

Trening to nie wszystko. Niezależnie do tego, jak wiele potu wylejemy na ćwiczeniach, potrzebna jest odpowiednia dawka odpoczynku i regeneracji organizmu, aby efekty były widoczne. Pomogą w tym m.in. akcesoria do masażu powięzi. To część ciała odpowiadająca np. za odpowiednią postawę, metabolizm, czy też ochronę organów wewnętrznych i mięśni. To ważne zadania, dlatego używany sprzęt musi być najwyższej jakości. Takie też są produkty tiguar, których bogaty wybór można znaleźć na stronie www.fraya.pl.

Powięź niedocenianą częścią ciała

Wiele osób w ogóle nie zdaje sobie sprawy z tego, czym jest powięź. To specjalna błona otaczająca mięśnie w całym ciele. W zasadzie pozwala ona utrzymać organy w całości. Odpowiednia praca powięzi wpływa m.in.: na efektywny transport substancji odżywczych, utrzymywanie prawidłowej postawy ciała, czy też ochronę stawów. Właśnie dlatego, wałki i rollery do masażu i ćwiczeń powięzi stanowią jeden z lepszych prezentów, jakie możemy sobie zafundować. Pozwalają one pozbyć się niepotrzebnego napięcia mięśni po treningu, aby zachować maksymalny zakres ruchu oraz zminimalizować prawdopodobieństwo kontuzji. Ponadto rozmasowanie różnych partii ciała po zajęciach poprawia elastyczność stawów, dotlenia organizm i przyspiesza regenerację całego układu. Pozwala to trenować częściej, mocniej, a także wydajniej. Nie można zapominać o jeszcze jednym ważnym aspekcie. Nikt nie lubi przecież bólu, a rolowanie niweluje nieprzyjemne odczucia związane ze skumulowanym napięciem ciała.

Wałki i rollery do masażu i ćwiczeń. Podpowiadamy, jaki rodzaj sprzętu wybrać

Akcesoria do masażu powięzi występują w wielu różnych wersjach. Oczywiście ich podstawowe funkcje są takie same, ale i tak warto dobrać sprzęt najbardziej odpowiadający naszym indywidualnym potrzebom. Na stronie www.fraya.pl troszczymy się o naszych klientów, dlatego posiadamy bogatą ofertę urządzeń firmy tiguar. To jeden z liderów na rynku produktów fitness, które zdobyły uznanie trenujących w kilkudziesięciu krajach. Akcesorium wartym uwagi jest na pewno tiguar duo ball. Charakteryzuje je duża twardość, co pozwala prezycyjnie rozluźnić np. kręgosłup, pozbywając się bólu. To dobra opcja nie tylko dla sportowców, ale także dla osób o siedzącym trybie pracy. W przypadku napięć mięśni pośladków, nóg, stóp, klatki piersiowej oraz ramion sięgnijmy po tiguar fascia ball o kształcie piłki wykonanej z twardego tworzywa. Dobrze swoje zadanie wykonają także najbardziej znane rollery, czyli te o podłużnym kształcie jak: tiguar fascia roller i tiguar roller. Dlatego już dziś uzupełnij swoje wyposażenie o odpowiednie masażery, aby w pełni zdrowym cieszyć się z codziennych treningów.


Produkty porównywane (0)


Powięź


Przeglądasz 1 do 9 z 9 (1 stron)