Piłki

Piłki

Piłki do ćwiczeń

Kiedyś znana przede wszystkim ze sportowych boisk, dziś na stałe wpisała się w podstawowe wyposażenie do ćwiczeń w domu i na siłowni. Opis ten pasuje idealnie do piłki do ćwiczeń, czyli jednego z wielu akcesoriów treningowych dostępnych na stronie www.fraya.pl. Naszym klientom proponujemy zawsze to, co najlepsze, dlatego piłki do ćwiczeń pochodzą od firmy tiguar. Przedsiębiorstwo od wielu lat dostarcza sprzęt do zajęć grupowych. Wysoką jakość docenili sportowcy w kilkudziesięciu krajach, nie tylko Europy.

Pokocha je każdy, kto choć raz spróbuje

Piłki do ćwiczeń polecają nie tylko trenerzy personalni, ale także rehabilitanci. Przydadzą się one zarówno do ogólnorozwojowych ćwiczeń, jak i powrotu do pełnej sprawności w przypadku mniejszych i większych kontuzji. To sprzęt prosty w użytkowaniu, o atrakcyjnej cenie, co stanowi jeden z powodów jego popularności. Piłki do ćwiczeń są dostępne w różnych rozmiarach, dlatego z łatwością można dobrać model do naszych potrzeb i trenowanej partii ciała. Akcesorium przydaje się, kiedy potrzebujemy wzmocnić oraz rozciągnąć mięśnie. Po piłkę sięga wielu profesjonalnych sportowców, dla których stanowi ona substytut treningu w przypadku uprawiania jazdy na rowerze lub kajakarstwa. Ten rodzaj treningu efektywne rozwija umiejętności motoryczne. Wpływa na równowagę, siłę i kontrolę oddechu. Sprzęt stanowi również dobre rozwiązanie dla powracających do treningów po okresie przerwy, gdyż ćwiczenia rozwijają oraz utrzymują ruchomość stawów. W ten sposób możemy pozbyć się uporczywych bólów, np. pleców.

Jakie piłki do ćwiczeń wybrać?

Oczywiście najlepsze, a skoro o nich mowa, to wybierzmy firmę tiguar! Na stronie www.fraya.pl posiadamy szeroki wybór akcesoriów od tego popularnego i cenionego producenta. Jeden z nich to model safety, dostępny w różnych kolorach. Bezpieczeństwo zapewnia specjalny, piankowy materiał, chroniący przy upadku, gdyby tworzywo uległo przebiciu. Opcją wartą rozważenia jest wersja ovoball o eliptycznym kształcie. Naturalnie koryguje ona pozycję ćwiczącego. Gdy lubimy gabaryty średniej wielkości, sięgnijmy po piłkę 3S o rozmiarze ok. 60 cm. Dla pracowników biurowych idealna będzie za to tiguar MFR ball. To niewielka piłka zaprojektowana, aby niwelować napięcia w punktach spustowych i walczyć z niepotrzebnym bólem mięśni oraz stawów. Innowacyjne rozwiązanie stanowią modele z obciążeniem, stanowiące alternatywę dla tradycyjnych hantli. Nie ma sensu dłużej zwlekać z rozpoczęciem aktywności fizycznej. O swoje zdrowie, kondycję i samopoczucie warto zadbać już dziś!


Produkty porównywane (0)


Piłki


Przeglądasz 1 do 14 z 14 (1 stron)