Odświeżacze do obuwia


  • 69,00zł

  • Netto: 56,10zł

  • Kod produktu: boot bananas
  • Dostępność: 99

Opis

BOOT BANANAS

Pachnące i absorbujące wilgoć odświeżacze do butów. Jeżeli walczysz z nieprzyjemnym zapachem wydobywającym się z Twoich butów - wypróbuj Boot Bananas! Poradzą sobie nawet z najbardziej uciążliwym, przykrym zapachem! Bananowy kształt idealnie dopasuje się do każdego rodzaju obuwia. Wykonane są z naturalnych składników: węgla bambusowego, sody i olejków roślinnych.

Składniki:

Węgiel bambusowy

Niezwykle chłonny materiał, skuteczny pochłaniacz zapachów. Reguluje wilgotność i eliminuje nieprzyjemnych zapach.

Soda oczyszczona

Wodorowęglan sodu. Starożytni Egipcjanie używali go jako mydła, a w dzisiejszych czasach stosowany jest w kuchni i domowych porządkach, ale przede wszystkim jest skutecznym pochłaniaczem zapachów.

Zeolit

Minerał wulkaniczny. Dzięki doskonałej absorpcji stosowany m. in. do oczyszczania wody. Worki z zeolitem zostały zastosowane do pochłaniania radioaktywnego cezu po katastrofie elektrowni w Fukushimie.

Olejek z drzewa herbacianego, lawendowy i cytrynowy

Olejki mają działanie przeciw: bakteryjne i grzybicze oraz nadają piękny i świeży zapach.


JAK POWSTAŁY BOOT BANANAS

Dwójka młodych ludzi: Alex i Phill w swoim pierwszym mieszkaniu nie byli sami – ciągle towarzyszył im „zapach” butów wspinaczkowych Phila! Próbowali wszystkich możliwych, dostępnych produktów na rynku, ale żaden nie był wystarczająco skuteczny. Postanowili stworzyć coś zupełnie nowego. Chcąc uniknąć sztucznych substancji chemicznych, opracowali własną mieszankę naturalnych soli i minerałów w praktycznym i wesołym bananowym opakowaniu.


UTRZYMANIE I ŻYWOTNOŚĆ

Boot Bananas są gotowe do walki z nawet najbardziej przykrym zapachem i wilgocią. Pamiętaj jednak aby po wykonaniu zadania mogły odpocząć i wyschnąć na słońcu lub w okolicy grzejnika. Nie trzymaj ich w plastikowym opakowaniu po wchłonięciu dużej ilości wilgoci! Boot Bananas w miarę upływu czasu i funkcji będą zmieniały kolor. Zalecamy wymianę na nowe po ok. 6 miesiącach.

Specyfikacja

Techniczne
Wysyłka: 24h

Opinie (0)

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry
Captcha