Maty

Maty

Maty do ćwiczeń

Jeden sprzęt o wielu zastosowaniach. Tak możemy mówić, gdy zaczniemy zagłębiać się w możliwości, mogłoby się zdawać niepozornej, maty do ćwiczeń. Pełni ona funkcje od stabilizujących aż po ochronne. Na stronie www.fraya.pl naszym klientom oferujemy najwyższą jakość tego akcesorium, bo współpracujemy jedynie z uznanymi producentami. Jednym z nich jest firma tiguar. To uznany gracz na rynku fitness i jeden z branżowych liderów w segmencie urządzeń do zajęć grupowych. Po jego sprzęty sięgają czołowi sportowcy, m.in. Arkadiusz Ostręga – dwukrotny Mistrz Polski w Karate Kyokushin, czy też Artur Miśkiewicz – Wicemistrz Europy w Kolarstwie Górskim Zjazdowym.

Przyjaciel na różne okazje

Maty do ćwiczeń to sprzęt, o którym raczej większość osób nie ma wiele do powiedzenia. Niesłusznie, bo wysokiej jakości maty do ćwiczeń mogą nas uratować w niejednej sytuacji. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów tego akcesorium: ochronne, gimnastyczne i treningowe. Pierwsze zabezpieczają np. przed niepotrzebnymi otarciami, a pozostałe wydatnie wspierają nas w trakcie treningu, także w przypadku zajęć rehabilitacyjnych, gdy chcemy szybko wrócić do pełnej sprawności. Po stronie zalet akcesorium można zapisać np. dobrą izolację. Nie ma nic przyjemnego w wykonywaniu ćwiczeń na zimnym podłożu, które może doprowadzić jedynie do problemów z nerkami. Dobrej jakości maty zapobiegają również zsuwaniu się z nich w trakcie zajęć oraz posiadają parametry bakteriobójcze. Wpływa to bezpośrednio na wydajność ćwiczeń oraz ich komfort. Maty należą do urządzeń o sporej odporności na niepotrzebne zabrudzenia, które i tak w razie konieczności dość łatwo można wyczyścić.

Pora na wybór odpowiedniej maty do ćwiczeń

Na początku należy dobrać odpowiednią długość maty, ale pamiętajmy, że podstawę stanowi jednak wybór akcesorium produkowanego przez uznanego producenta. Gwarantuje to wysoką jakość, a co za tym idzie pełen pakiet korzyści. W ofercie www.fraya.pl posiadamy różne maty od tiguar w ciekawych wariantach kolorystycznych. Jeden z modeli to tiguar mata comfortmat. Stworzona została ze specjalnego antybakteryjnego tworzywa. Nie chłonie wilgoci ani kurzu. Solidne wykonanie zapewnia wiele lat intensywnego użytkowania, dlatego sprawdzi się zarówno w domu, jak i w sali klubu fitness. Dla fanów jogi przygotowaliśmy tiguar yoga basis. Powłoka z gumy i PCV zapewnia bezpieczne oraz stabilne wykonywanie ćwiczeń. Miłośnikom efektownych i praktycznych rozwiązań spodoba się za to tiguar mata workout. Jej design robi wrażenie, a sam sprzęt przyda się praktycznie do wszelkiego rodzaju ćwiczeń. Wiele osób kwestionuje konieczność zakupu maty, ale Ty możesz znaleźć się w tej świadomej części ćwiczących i trenować na sprzęcie tiguar już dziś.


Produkty porównywane (0)


Maty


Przeglądasz 1 do 9 z 9 (1 stron)