O nas


Sklep fraya.pl to miejsce, w którym kupisz odzież myśliwską i do lasu oraz ubrania robocze renomowanych producentów. Dostępna jest u nas m.in. odzież myśliwska Deerhunter, odzież robocza F. Engel i wędkarska Graff których wieloletnie doświadczenie i renoma w wielu krajach świata są najlepszym dowodem na jakość oferowanych produktów. Przy produkcji wykorzystują oni zdobyte doświadczenie oraz nowoczesne materiały, dzięki czemu ubrania i akcesoria tych marek są trwałe, wytrzymałe i wygodne.
W naszym sklepie znajdziesz również nowoczesne rowery eliptyczne ElliptiGO, które jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek. Rowery eliptyczne są idealne dla osób aktywnych, które chcą łączyć przyjemność biegania z prędkością dostępną podczas jazdy na rowerze. Oferujemy nie tylko możliwość zakupu tych urządzeń, ale również testowania go podczas niezobowiązującej jazdy próbnej.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów w naszym sklepie, a osoby zainteresowane zakupami hurtowymi prosimy o bezpośredni kontakt.


fraya.pl
Koszuty 30
63-000 Środa Wlkp.
NIP: 786-103-30-39


Zapytania hurtowe:

Marek Kaczmarek
+48 501 302 875
marek@fraya.pl