Hantle - obciążenia

Hantle - obciążenia

Hantle i obciążenia firmy tiguar

Idealne do ćwiczeń w domu. Hantle lub obciążenia tiguar to ciekawe rozwiązanie dla osób, które lubią trenować indywidualnie lub po prostu nie mają czasu na podróże do siłowni. Nie jest to zresztą konieczne, aby zbudować perfekcyjną formę, ale pod warunkiem, że posiadamy odpowiednie sprzęty o wysokiej jakości. Do takowych na pewną zaliczają się akcesoria tiguar, czyli firmy będącej jednym z liderów w zakresie produkcji akcesoriów treningowych. Przedsiębiorstwo powstało w 2010 roku i od tego czasu zdobyło uznanie sportowców w kilkudziesięciu krajach. Jego produkty są dostępne również dla klientów na stronie www.fraya.pl.

Sprzęt o wielu możliwościach

Obciążenia i hantle tiguar dopasowane są do różnych potrzeb użytkowników. W naszym sklepie dostępne są produkty o zróżnicowanej wadze. W przypadku hantli do wyboru mamy modele winylowe, liczące sobie od 0,5 kg do nawet 5 kg. Hantle winylowe to wersja popularna na rynku. Wewnętrzna część akcesorium została zrobiona z masy betonowej, a zewnętrzna właśnie z winylu, który nie chłonie wilgoci i zabrudzeń. Po bokach znalazły się zakończenia o owalnych żłobieniach uniemożliwiających turlanie po podłożu. Do różnego rodzaju treningów przydadzą się także obciążenia tiguar. Obciążniki można wybierać w przedziale 0,5-2 kg. Produkt bazuje na dwuwarstwowym, a więc bardziej wytrzymałym, materiale o wysokiej jakości. Dodatkowo wybrane tworzywo nie absorbuje potu. Zamówione towary wysyłamy na terenie Polski, korzystając z usług uznanych firm kurierskich, aby z nowych gadżetów klienci cieszyli się jak najszybciej.

Dwa akcesoria, a wiele możliwości

Obciążniki i hantle to opcja treningowa o imponujących możliwościach. Przede wszystkim z tych akcesoriów może korzystać praktycznie każdy. To bardzo “demokratyczne” sprzęty, bo gdy dobierzemy odpowiedni ciężar, z powodzeniem przydadzą się kobietom i mężczyznom w różnym wieku. Po drugie obciążenia i hantle tiguar mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku treningu funkcjonalnego, jak i jako dodatkowe utrudnienie stosowane podczas trenowania wielu sportów, m.in. jazdy na rowerze lub biegania. Używanie wspomnianych akcesoriów przynosi wymierne korzyści. Szybciej pomagają wyrzeźbić mięśnie lub wysmuklić sylwetkę. Taki siłowy trening lepiej walczy także z dodatkowymi kilogramami, bo spala więcej kalorii. Przede wszystkim jednak poprawie ulega ogólna kondycja organizmu, co przekłada się na lepsze samopoczucie każdego dnia. Hantle i obciążniki to rozwiązanie, które nie zajmuje dużo miejsca, sprawdzi się tym samym nawet w niewielkim mieszkaniu. Gdy dodamy do tego atrakcyjną cenę urządzeń, otrzymujemy idealny sprzęt dla początkujących i zaawansowanych.


Produkty porównywane (0)


Hantle - obciążenia


Przeglądasz 1 do 12 z 12 (1 stron)