Trampolina

Trampolina

Trampoliny do ćwiczeń

Kiedyś kojarzone głównie z festynami i zadowolonymi dziećmi. Dziś to profesjonalne urządzenie do wszechstronnego treningu. Trampoliny do ćwiczeń to przyrząd, po który w czasie zajęć coraz częściej sięgają już nie tylko osoby trenujące fitness. To efektywny sprzęt, ale ten niskiej jakości może niestety prowadzić do niepotrzebnych kontuzji. Receptę na ten problem stanowią produkty tiguar. Na stronie www.fraya.pl można znaleźć najwyższej klasy trampoliny pozwalające wydajnie, komfortowo i bezpiecznie zażywać ruchu.

Duży wysiłek, ale i dobra zabawa

Nie da się trenować systematycznie i ciężko, jeśli ćwiczenia nie sprawiają nam radości, choćby w najmniejszym stopniu. Problem ten w zasadzie nie istnieje, gdy korzystamy z trampoliny do ćwiczeń, bo to wymagający trening, ale i zarazem świetna zabawa. To oczywiście jedynie punkt wyjście, bo za tymi zaletami idą jeszcze pozostałe korzyści, a jest ich niemało. Według szacunkowych wyliczeń godzina zajęć to nawet do 1000 spalonych kalorii. Nie tylko pozbywamy się zbędnych kilogramów, ale kształtujemy również sylwetkę, bo ujędrniamy i wzmacniamy mięśnie. Jednocześnie nie obciążamy zbytnio naszych stawów, dzięki sprężystej, amortyzującej ruchy powierzchni trampoliny do ćwiczeń. Taki trening podnosi też ogólną wydolność organizmu. Lepiej funkcjonuje układ krążeniowy i oddechowy. Regularne ćwiczenia poprawiają metabolizm i oczyszczają organizm z toksyn. Co ciekawe, w niektórych przypadkach takie zajęcia są polecane osobom po urazach lub operacjach.

Trampolina trampolinie nierówna

Chociaż fitness na trampolinie to źródło wielu korzyści, to jednak nieprawidłowe wykonywanie ćwiczeń rodzi ryzyko kontuzji. Jeszcze bardziej problematyczny od braku doświadczenia może być zakup sprzętu o niskiej jakości. W przypadku trampoliny warto zainwestować w sprawdzone produkty, które zapewnią nam bezpieczeństwo, a takie są sprzęty firmy tiguar. Na stronie www.fraya.pl oferujemy np. tiguar jumping TI-TRA002. Już na początku sprzęt robi dobre wrażenie za sprawą efektownego designu i bardzo solidnego stelażu ze stali. W modelu wykorzystano wodoodporny batut i wytrzymałą linę polipropylenową, doskonale znaną żeglarzom. Innowacyjna konstrukcja pozwala zresztą też na układanie urządzeń w stabilnych stosach liczących nawet 25 sztuk. Sama trampolina została wyposażona w 4 uchwyty na tubingi. Do dyspozycji trenujących oddano także kierownicę z regulowaną wysokością, której montaż zajmuje krótką chwilę. Nie warto zwlekać z zakupem. Po sprzęt tiguar dostępny na naszej stronie sięgnij już dziś.


Produkty porównywane (0)


Trampolina


Przeglądasz 1 do 1 z 1 (1 stron)