Taśmy - tubingi

Taśmy - tubingi

Taśmy i tubingi do ćwiczeń

Branża fitness od wielu lat nieustannie zaskakuje nowymi akcesoriami do treningu. Obecnie wybór na rynku jest na tyle szeroki, że bez problemu można wybrać sprzęt, z którym ćwiczenia sprawią nam frajdę, a efekty będą widoczne. Jednymi z takich urządzeń są taśmy i tubingi do ćwiczeń. Jak wszędzie ważna jest jednak ich jakość. Warto wybierać najlepsze produkty, a do nich zaliczają się te z oferty firmy tiguar, dostępne na www.fraya.pl. To przedsiębiorstwo o uznanej marce, znane w kilkudziesięciu krajach. Z jego usług korzystają znani sportowcy i trenerzy personalni, m.in. Arkadiusz Ostręga, dwukrotny Mistrzu Polski w Karate Kyokushin oraz Artur Miśkiewicz, Wicemistrz Europy w Kolarstwie Górskim Zjazdowym.

Trenuj tam, gdzie jesteś

Tubingi i taśmy do ćwiczeń mają jedną niepodważalną przewagę nad wieloma innymi sprzętami. Wykorzystując je, można trenować praktycznie wszędzie tam, gdzie jest nam wygodnie. Do efektywnego treningu wystarczy kawałek mieszkania lub podwórka. Wiąże się to oczywiście z ich niewielkimi gabarytami. Na tym lista zalet się nie kończy. Akcesoria pomagają zwiększyć wytrzymałość, a wraz z nią poprawie ulega wydolność ogólna organizmu. Zmiany na lepsze zauważyć można także w zakresie koordynacji. Nie mniejsze efekty widać w lustrze. Wzmocnienie mięśni i ich elastyczności wpływa na wygląd skóry. Sylwetka staje się smuklejsza, bo spalamy wiele kalorii. Łatwiej zachowywać równowagę i stabilizację. Ponadto taśmy wykorzystywane są również do rehabilitacji. Pomagają wrócić do pełnej sprawności po urazach i kontuzjach, z jakimi mierzą się osoby aktywnie fizycznie.

Jakość ma znaczenie

Zakupiony sprzęt do ćwiczeń służy nam najczęściej przez wiele miesięcy, a nierzadko i lat. To jeden z argumentów, dla których warto postawić na akcesoria o wysokiej jakości. Ponadto od klasy urządzenia zależy także komfort ćwiczeń, co często wiąże się również z wydajnością treningu. Dlatego wybierajmy produkty tiguar, bo to marka sprawdzona przez wielu profesjonalistów. Dla przykładu, w projektowaniu gumy tiguar power band, brał udział Jakub Podgórski, twórca koncepcji treningowej GT. W zależności od modelu rozciąga się ona nawet o 200 procent, dając szerokie możliwości w zakresie dobieranych ćwiczeń oraz stopnia trudności. Przejść obojętnie nie da się również obok tiguar tubing double tube. Urządzenie o długości ponad 200 cm posiada specjalne uchwyty na buty, które wydłużają jego żywotność oraz zwiększają komfort użytkowania w trakcie zajęć. Na stronie www.fraya.p dbamy o ekspresową wysyłkę towaru. Korzystamy z ogólnopolskich firm kurierskich.


Produkty porównywane (0)


Taśmy - tubingi


Przeglądasz 1 do 11 z 11 (1 stron)