Piłki lekarskie

Piłki lekarskie

Piłki lekarskie do ćwiczeń

Ich nazwa może być myląca. Piłki lekarskie do ćwiczeń, bo o nich mowa, najczęściej kojarzą się ze szkolnymi sprawdzianami. Niesłusznie, bo to akcesorium o szerokim zastosowaniu, które z powodzeniem można wykorzystywać w dorosłym życiu. Przydaje się np. do ogólnorozwojowych treningów. Na stronie www.fraya.pl oferujemy najwyższej jakości piłki lekarskie do ćwiczeń, bo pochodzące od firmy tiguar. To sprzęt o uznanej klasie, na który z zazdrością spogląda wiele konkurencyjnych przedsiębiorstw.

Niby lekarska, ale świetna do treningu

Jeśli zapomnimy na chwilę o nazwie, okazuje się, że piłki lekarskie do ćwiczeń na stałe mogą zostać naszym treningowym partnerem. Sprawdzają się one, gdy chcemy zadbać o ogólną kondycję lub przeprowadzić zajęcia siłowe. W tym drugim przypadku to wygodny obciążnik. Tym samym piłki lekarskie mogą przede wszystkim poprawić siłę mięśni. Na tym lista zalet oczywiście się nie kończy. Kolejną pozycję stanowi poprawa wydolności i sprawności organizmu. Łączy się to bezpośrednio z widocznymi postępami w zakresie koordynacji ruchowej. Oczywiście lepsze zdrowie powinno być jednym z powodów treningu, ale dla wielu osób równie ważne są efekty wizualne. W tej kwestii z pomocną dłonią również wychodzi do nas piłka lekarska. Okazuje się, że to świetne urządzenie do szybkiego spalania kalorii, a wraz z nim wyrzeźbienia wymarzonej sylwetki. Nie można zapominać też o właściwościach rehabilitacyjnych sprzętu. To akcesorium chętnie proponowane przez wielu rehabilitantów, co wiąże się z jego efektywnością.

Najlepsza jakość – zdecyduj się na tiguar

Sprzęt sprzętowi nierówny. Gdy zdecydujemy się na ćwiczenia przy użyciu piłki lekarskiej, dla własnego komfortu i bezpieczeństwa sięgnijmy po najwyższe jakościowo produkty, po urządzenia tiguar. Z akcesoriów firmy korzystają uznani trenerzy personalni oraz profesjonalni sportowcy, m.in. Artur Miśkiewicz, trzykrotny Mistrz Polski i dwukrotny Wicemistrz Europy w Kolarstwie Górskim Zjazdowym. Na stronie www.fraya.pl prezentujemy piłki o różnej kolorystyce i ciężarze, poczynając od 1 kg, a kończąc nawet na 9 kg. W ofercie posiadamy nie tylko sprzęty o tradycyjnym designie, ale także akcesoria o nowoczesnych kształtach, np. tiguar piłkę lekarską z uchwytami. Przypomina ona standardową wersję, ale posiada wygodne wyżłobienia, które świetnie pasują do dłoni. Zamówiony sprzęt wysyłamy ogólnopolskimi firmami kurierskimi. Trafia on pod drzwi naszych klientów w ekspresowym tempie. Dlatego nie czekaj dłużej. Swoją przygodę ze sportem rozpocznij od sprzętów tiguar dostępnych na naszej stronie.


Produkty porównywane (0)


Piłki lekarskie


Przeglądasz 1 do 11 z 11 (1 stron)