Kettlebell

Kettlebell

Odważniki Kettlebell

Efektowne i efektywne – takie są ćwiczenia wykonywane przy pomocy kettlebell. To odważniki do treningu, których potencjał zaczął być doceniany przez większe grupy ludzi stosunkowo niedawno, choć sam sprzęt znany był już naszym starożytnym przodkom. Kettlebell to uniwersalny przyrząd pozwalający na bardzo zróżnicowane ćwiczenia, przynoszące wszechstronne efekty dla organizmu. Co ważne, niewłaściwie użytkowany sprzęt o niskiej jakości może nieść ze sobą również niepotrzebne kontuzje. Dlatego na stronie www.fraya.pl oferujemy jedynie najlepsze urządzenia produkcji firmy tiguar. To jeden z liderów branży urządzeń do zajęć fitness.

Odważniki Kettlebell. Jakość poparta wygodą użytkowania

Przyjrzyjmy się bliżej odważnikom firmy tiguar. Producent zadbał o modele o różnych ciężarach. Na naszej stronie znaleźć można np. sprzęt o wadze 4 kg. Przyda on się początkującym lub w trakcie rozgrzewki. Nie brakuje również większych ciężarów, poczynając od 10 kg, a kończąc na 14 kg. Te urządzenia sprawdzą się, jeśli nasza przygoda z kettlebell już trochę trwa. Wszystkie sprzęty tiguar posiadają wygodne uchwyty, wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa. Do stworzenia odważników użyto także winylu. Zabezpiecza on sprzęt przed chłonięciem wilgoci, a więc ułatwia stabilny chwyt, co przy wadze sprzętu ma znaczenie, bo jego przypadkowe upuszczenie może skończyć się kontuzją. Powłoka winylowa pomaga również w walce z zabrudzeniami, bo jest dość odporna na przywieranie brudu. Tiguar zadbał także o podłogę. Wszystkie odważniki wyposażono w gumowe podkładki. Zabezpieczają one podłoże przed zarysowaniem.

Wiek nie ma znaczenia

Młodsi i starsi, kobiety oraz mężczyźni – kettlebell to przyrząd do ćwiczeń o prawdziwie demokratycznym charakterze. Jeśli ciężar odważnika zostanie odpowiednio dobrany do możliwości, z treningu może korzystać praktycznie każdy. Zalety takich ćwiczeń są naprawdę imponujące. Poprawiają one ruchomość stawów i właściwości stabilizujące ciało. Kettlebell angażuje wiele różnych partii organizmu, a co za tym idzie mięśni. Sporo osób podnosi również argument tzw. efektu "after burn". Według jego założeń odpowiednio wykonany trening owocuje spalaniem kalorii jeszcze nawet po wyjściu z klubowej sali. Zresztą i bez tego odważniki to prawdziwi pogromcy kalorii, a co za tym idzie zbędnych kilogramów. Aby osiągnąć wszystkie te korzyści, konieczne jest jednak spełnienie jednego warunku. Ćwiczenia muszą być wykonywane poprawnie, a do tego potrzebny jest odpowiedni sprzęt. Dlatego już dziś sięgnij po najwyższej jakości produkty tiguar, dostępne na www.fraya.pl.


Produkty porównywane (0)


Kettlebell


Przeglądasz 1 do 6 z 6 (1 stron)