Funkcjonalny

Funkcjonalny

Akcesoria do treningu funkcjonalnego

Sporo się o nim mówi, ale dla wielu to wciąż niewiele mówiące hasło. Idea treningu funkcjonalnego w szybkim tempie powiększa swoje grono wyznawców. W największym skrócie to rodzaj ćwiczeń mających wszechstronnie wzmocnić nasze mięśnie, wykorzystując imitowanie ruchów niezbędnych do wykonywania codziennych czynności. Istotną rolę w tym modelu odgrywają odpowiednie urządzenia. Najlepiej sięgać po najwyższej jakości akcesoria do treningu funkcjonalnego, a do tych zaliczają się z pewnością produkty firmy tiguar. To jeden z liderów produkcji sprzętu do zajęć na siłowni i w domu.

Zalety treningu funkcjonalnego

Jeśli posiadamy dobrze dobrane akcesoria do treningu funkcjonalnego, wykonaliśmy pierwszy krok w drodze do perfekcyjnej formy. Droga ta w przypadku tego rodzaju ćwiczeń będzie tak naprawdę w dużej mierze kopią codziennego dnia. Trening funkcjonalny bazuje bowiem na pobudzaniu mięśni poprzez odtwarzanie naturalnych czynności np. wstawania lub sięgania po przedmioty. Opis sugeruje duży poziom łatwości, ale jest wręcz odwrotnie, bo wszystkie wskazane ćwiczenia wykonujemy w szybkim tempie i z dużą intensywnością. Wszelkie trudy nagradzane są jednak z nawiązką. Trening funkcjonalny wzmacnia całe ciało, ponieważ podczas poszczególnych ćwiczeń angażujemy całe grupy mięśni. Dodatkowo zmniejsza ryzyko urazów w codziennym życiu. Poprawia się także krążenie, wydolność oraz nasza gibkość i koordynacja. Co ważne trening funkcjonalny z powodzeniem możemy wykonywać zarówno w klubie, jak i w domowym zaciszu.

Jaki sprzęt wybrać?

Sprzęty tiguar to klasa sama w sobie i wyznacznik dla wielu konkurentów. Z produktów firmy korzystają sportowcy w kilkudziesięciu krajach. Duża popularność nie jest przypadkowa. tiguar stawia na wysoką jakość, ale dostępną dla klientów o różnej zasobności portfela. Co więcej, oferta przedsiębiorstwa dotyczy setek produktów, dzięki czemu można dokładnie wybrać odpowiadające nam urządzenia. Oczywiście za pośrednictwem strony www.fraya.pl można kupić także idealne akcesoria do treningu funkcjonalnego. Sprzętem wartym polecenia jest doskonale wszystkim znana skakanka szybkościowa. Ta oferowana przez firmę tiguar posiada specjalny system łożysk, panewki obrotowej i regulacji długości. W bezpośredni sposób wpływa to na wygodę użytkowania. Swoje zadanie w roli partnera treningowego spełni również magnetyczna drabinka szybkościowa. To uniwersalny przybór do ćwiczeń, zbudowany z modułów dowolnie łączonych magnesami. Wiele opcji ułożenia rozszerza możliwości w zakresie rodzaju ćwiczeń. Jeśli chcesz poprawić kondycję i zadbać o swoje zdrowie, koniecznie sięgnij po akcesoria do treningu funkcjonalnego firmy tiguar.


Produkty porównywane (0)


Funkcjonalny


Przeglądasz 1 do 6 z 6 (1 stron)