Fitness

Tygrys to synonim odwagi, a jaguar — siły i sprytu. Każdego z nich charakteryzuje niezależność, indywidualizm i podążanie własnymi szlakami. Tiguar jest hybrydą, która łączy w sobie wszystkie te cechy; to wyższy poziom rozwoju, synergia inteligencji, odwagi i niezależności.

Tiguar to niestereotypowa marka, stworzona, by w swoich produktach połączyć inżynieryjny koncept i spryt wraz z funkcjonalnością i przyciągającym designem. Produkty marki Tiguar są idealną opcją dla tych, którzy jednocześnie oczekują bardzo wysokiej funkcjonalności i racjonalnej ceny.Sprzęt fitness

Można trenować bardzo intensywnie i nadal nie widzieć porywających efektów, jeśli sprzęt fitness, którego używamy, jest niskiej jakości. Aby uniknąć niepotrzebnego rozczarowania warto, już na początku naszej przygody z treningiem, sięgnąć po produkty tiguar. To jeden z krajowych liderów w zakresie akcesoriów do zajęć grupowych. Firma w swojej filozofii stawia na wysokiej jakości rozwiązania w rozsądnej cenie, co wpływa na mniejsze obciążenie domowego budżetu. Dzięki temu możemy pozwolić sobie na stworzenie niewielkiej, prywatnej siłowni, nawet w mieszkaniu. To alternatywa dla obiektów publicznych, w których często trzeba się zmierzyć z szeregiem niedogodności.

Trenuj mądrze

W przypadku dbania o własne zdrowie i kondycję – często mniej znaczy więcej. Niejednokrotnie dokładność wykonywanych ćwiczeń warto przedłożyć nad ich liczbę. Niebagatelną rolę w tym procesie pełnią odpowiednie urządzenia. Wybierając sprzęt do siłowni, nie warto chodzić na kompromisy. Postawmy na najlepszą jakość, jaką oferuje tiguar, a zyska na tym nasza kondycja i zdrowie. Ich nie da się kupić, a powinny być przecież priorytetem. Przygotowując się do rozpoczęcia treningów lub zwiększenia ich intensywności, należy pamiętać też o kilku podstawowych zasadach, bo nawet najlepszy sprzęt we wszystkim nie pomoże. Słuchajmy naszego ciała i nie forsujmy się za bardzo na początku, bo uzyskamy efekty odwrotne od zamierzonych. Zanim przystąpimy do naszego treningu, powinniśmy zadbać również o odpowiednią dietę, która doda nam energii oraz usprawni metabolizm i przyspieszy pozbywanie się niechcianych kilogramów. Zadbajmy również o systematyczność ćwiczeń, która jest kluczem do sukcesu.

Dopasuj ćwiczenia do własnych preferencji

Na rynku dostępne są obecnie setki rodzajów akcesoriów przeznaczonych do treningu. Dzięki temu bez problemu dobierzemy sprzęt do crossfitu lub siłowni, który nam odpowiada. Nie musimy przecież lubić wszystkich ćwiczeń, a poszczególne partie ciała można trenować na wiele sposobów. Dlatego tiguar o wszystkich fanów aktywności postanowił zadbać na wielu płaszczyznach. Na stronie www.fraya.pl oferujemy pełen wybór akcesoriów dla mężczyzn i kobiet. Posiadamy m.in. specjalistyczne gumy do ćwiczeń, które ostatnio są coraz modniejsze, gdyż pozwalają przeprowadzić pełen cykl treningowy przy użyciu tego jednego akcesorium. Proponujemy jednak przede wszystkim bogaty asortyment podstawowych produktów. Mowa tu o: hantlach, matach, piłkach, sztangach, czy też sprzętach funkcjonalnych np. skakankach. Wszystkie produkty firmy tiguar można zdobyć w atrakcyjnej cenie. Dbamy o ekspresową wysyłkę towaru, aby ten jak najszybciej trafił do naszego klienta, sprawiając wiele radości.


Produkty porównywane (0)


Fitness


Przeglądasz 1 do 16 z 25 (2 stron)