Extrawheel - bagaż

Extrawheel - bagaż


Przyczepki rowerowe są znane i użytkowane od wielu lat. Jednak nikt wcześniej nie wymyślił przyczepki do roweru, która zapewni rowerzyście funkcję zapasowego koła i da mu pełną swobodę jazdy w warunkach off road. To pomysł i patent EXTRAWHEEL. Tysiące podróżników w 62 krajach na świecie potwierdziło jej zalety.
Krótki poradnik jakie przyczepki do rowerów wybrać.
  • Bezpieczeństwo. Planując wyprawę rowerową z pewnością szukasz sprzętu, który zwiększy jej bezpieczeństwo i w krytycznym momencie uratuje jej powodzenie. Potrzebne są zatem akcesoria wykonane specjalnie z myślą o nieprzewidzianych sytuacjach, jakie mogą cię spotkać na trasie. Jednymi z nich są przyczepki rowerowe Extrawheel. Zwiększą ładowność, posłużą jako zapasowe koło a podczas kolizji bezpiecznie odłączą się od roweru. Przyczepki do rowerów Extrawheel najlepiej zamawiać z kołami w rozmiarze roweru. Uszkodzone przednie koło możemy zamienić na koło z przyczepki. Ta, mniej obciążona, dojedzie do serwisu. Ostatecznie możemy ją zabrać na plecy. Jeżeli zniszczymy tylne koło roweru możemy założyć do niego części z koła przyczepki. Wynalazek jest opatentowany przez polską firmę.
  • Ładowność. Jednokołowe przyczepki rowerowe dostępne na rynku, z reguły zabiorą do 35 kg. Dwukołowe przewiozą więcej, ale nie nadają się do jazdy off road.
  • Waga. Tu nie ma kompromisów. Liczy się każdy kilogram.
  • Łatwość montażu. Przyczepki do rowerów powinny się zapinać i odpinać szybko i sprawnie.
  • Kompatybilność. Zmiana roweru nie może wpływać na podłączenie przyczepki. Powinna pasować do wszystkich modeli. Szosowych, górskich, poziomych i z pełną amortyzacją.
  • Gwarancja. Długa opieka gwarancyjna to zapewnienie jakości i satysfakcji z produktu.Produkty porównywane (0)


Extrawheel - bagaż


Przeglądasz 1 do 3 z 3 (1 stron)