Rowery eliptyczne

Rowery eliptyczne


POBIERZ BROSZURĘ ElliptiGORowery eliptyczne

Jeżeli kochasz jazdę na rowerze, ale znudził Cię jej standardowy schemat, to powinna zainteresować Cię nasza oferta. Rowery eliptyczne są czymś, co pozwoli na nowo cieszyć się jazdą. Nieco inna metoda napędzania kół sprawia, że nie sposób nudzić się w trakcie aktywności, a co ważniejsze - wymaga od użytkownika znacznie bardziej intensywnej niż w przypadku standardowych rowerów pracy nogami, silnie angażując poszczególne partie mięśniowe kończyn dolnych. Rowery firmy Elliptigo są więc idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które szukają odmiany dla standardowego kolarstwa, nie chcąc jednocześnie rozstawiać się z jednośladami.

Mocny trening

Profesjonalny rower eliptyczny jest w stanie zapewnić naszemu organizmowi niezapomnianych wrażeń związanych z wysoką jakością i intensywnością treningu. Zupełnie inne ruchy pozwalające na napędzanie roweru dostarczają mięśniom nowych, niezbyt często spotykanych wcześniej bodźców - podobnych do tych, które pojawiają się na przykład przy wchodzeniu po schodach. W połączeniu z prędkością, którą jesteśmy w stanie uzyskać w trakcie aktywności, sprawia to, że jazda na tego typu rowerach potrafi być bardzo satysfakcjonująca.

Postaw na profesjonalizm

Produkty firmy Elliptigo to absolutny top w świecie tego rodzaju rowerów. Stawiamy przede wszystkim na jakość i dbałość o szczegóły. Głęboka wiara w to, że rowery napędzane w inny sposób niż przy pomocy standardowych pedałów mogą wkraść się w serca Polaków, jest dla nas motorem do działania, dlatego też oferujemy profesjonalny sprzęt w przystępnych cenach, do którego macie Państwo pełny dostęp. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!


Produkty porównywane (0)


Rowery eliptyczne


Przeglądasz 1 do 4 z 4 (1 stron)