Kolekcja SUEDE

Kolekcja SUEDEDobry plecak myśliwski jest niezbędny podczas każdej wyprawy do lasu. Dzięki niemu można mieć ze sobą cale potrzebne wyposażenie, a przy okazji wolne ręce, które będą niezbędne podczas namierzania zwierzyny w lesie. Doskonale w tej roli spełnią się plecaki myśliwskie z kolekcji Suede marki Marsupio, które znajdziesz w tej kategorii.
Produkty porównywane (0)


Kolekcja SUEDEPlecaki z kolekcji Suede – funkcjonalne i bezszelestne

Wybierając plecak myśliwski warto zwracać uwagę na dwa aspekty. Pierwszym z nich jest funkcjonalność, która ma kluczowe znaczenie. Dobry plecak myśliwski ma dużo kieszeni, do których łatwo można spakować wszystkie akcesoria myśliwskie, a ich znalezienie będzie bardzo proste nawet w pośpiechu. Ma również paski, z pomocą których można przymocować do plecaka broń, lornetkę czy krzesełko myśliwskie. Niektóre modele plecaków mają wbudowane krzesełko, co jeszcze podnosi ich funkcjonalność.

Drugim parametrem, który ma istotne znaczenie, jest rodzaj tkaniny, z którego plecak myśliwski został wykonany. Powinna być ona trwała, odporna na uszkodzenia mechaniczne i wodoodporna, czyli można by przypuszczać, że na polowanie można zabrać ze sobą dowolny plecak dobrej firmy. Jednakże prawda wygląda nieco inaczej, bo na polowaniu duże znaczenie ma również wszelki hałas, jaki towarzyszy poruszaniu się. Konieczne są zatem plecaki z tkanin gwarantujących bezszelestne poruszanie się, a do takich właśnie należą plecaki myśliwskie Suede.

Kolekcja Suede – nie tylko plecaki myśliwskie

W kolekcji Suede znajdują się nie tylko typowe plecaki myśliwskie, do których można zapakować duży ekwipunek, ale również mniejsze torby – idealne na krótsze wyprawy. Są wśród nich kamizelki z kieszeniami, torby na GPS oraz saszetki biodrowe czyli tzw. nerki. W tej kolekcji znajdziesz również futerał, do którego schowasz swoją broń i przetransportujesz ją na miejsce polowania.

Jak widzisz w tej kategorii znajdziesz całą kolekcję produktów, z pomocą których będziesz mógł wygodnie zapakować swój ekwipunek na polowanie. Przemyślana konstrukcja szelek, oddychająca tkanina przylegająca do pleców i wzmocnienia w odpowiednich miejscach sprawią, że na polowaniu nie odczujesz ciężaru, nawet jeśli plecak myśliwego będzie mocno wypakowany. Przejrzyj dostępne produkty i wybierz plecak, torbę lub futerał na broń dla siebie już teraz!


Przeglądasz 1 do 16 z 19 (2 stron)