Kolekcja FOREST

Kolekcja FOREST
Plecaki to niezbędne wyposażenie każdego myśliwego, a gdyby spytać każdego z nich, to z pewnością wymieniłby inne jego cechy. Dla jednego ważna będzie pojemność, dla innego liczba kieszonek, a jeszcze inny doceni przede wszystkim dodatkowe akcesoria, takie jak wbudowane krzesełko. Nie można zatem powiedzieć, jaki jest idealny plecak myśliwski, ale można stworzyć kolekcję plecaków, wśród których każdy myśliwy znajdzie produkt dla siebie. W tej kategorii polecamy plecaki Marsupio z kolekcji Forest.
Produkty porównywane (0)


Kolekcja FORESTPlecaki Forest by Marsupio – trwałe i wygodne

Jednym z największych wyróżników kolekcji plecaków Forest marki Marsupio jest tkanina, z której zostały wykonane. To materiał Mar-tex, który jest bardzo lekki, mocny, wytrzymały i odporny na deszcz. Dzięki temu pusty plecak nie waży wiele, jest odporny na uszkodzenia, więc bez przeszkód można przedzierać się nawet przez największe chaszcze, a ulewa nie zagrozi ekwipunkowi znajdującemu się w jego wnętrzu. Jednym słowem to plecak, który wytrzyma nawet najtrudniejsze warunki na polowaniu i będzie służył przez długie lata.

Na wygodę użytkowania plecaków z kolekcji Forest wpływa nie tylko rodzaj zastosowanej tkaniny, ale również liczne kieszonki, paski i wyposażenie dodatkowe. Ich wielkość i liczba zależy od wybranego modelu, ale standardem jest pojemna kieszeń główna i kilka kieszonek o mniejszej pojemności. Dodatkowo w plecaku może znaleźć się rozkładane krzesełko dla myśliwego oraz specjalny pas, z pomocą którego łatwo będzie można przymocować broń.

Kolekcja Forest – nie tylko plecaki

Warto zauważyć, że w kolekcji Forest znajdują się nie tylko plecaki myśliwskie, ale również inne akcesoria przydatne podczas wypraw na polowania. Znajdują się wśród nich między innymi etui na naboje różnego rozmiaru oraz pas na naboje, które ułatwiają przeładowanie broni. Są wśród nich również mniejsze torby na ramię, nerki czy torby na obuwie, z pomocą których można łatwo zapakować cały ekwipunek myśliwego. Dodatkiem, który również może przydać się podczas polowania, jest lekkie poncho przeciwdeszczowe z tej samej kolekcji. Można je spakować do niewielkiej torebki i umieścić w jednej z kieszeni plecaka, a potem zawsze mieć pod ręką, gdy pogoda nagle się zmieni.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą plecaków z kolekcji Forest. Mamy nadzieję, że znajdziesz wśród nich plecak dla siebie. A jeśli jednak Ci się to nie uda, to zajrzyj też do innej kategorii, w której oferujemy plecaki z kolekcji Suede tego samego producenta.


Przeglądasz 1 do 16 z 23 (2 stron)