Kamizelki

Kamizelki

W naszym sklepie myśliwskim znajdą Państwo odporne na rozdarcia i zabrudzenia kamizelki myśliwskie wykonane z wytrzymałej, wodoodpornej tkaniny Mar – Tex i Suede. Wyposażone są w kilka kieszeni oraz wewnętrzną kieszeń siatkową dla lepszej wentylacji. Kamizelki dla myśliwych sprawdzą się we wszystkich warunkach atmosferycznych w trakcie polowań zbiorowych. Zapewniają również bardzo wysoki komfort termiczny. Dostępne są w kolorze myśliwskiej zieleni – doskonale sprawdzają się jako kamuflaż w lesie. Wszystkie są wyposażone w elementy odblaskowe zapewniające bezpieczeństwo podczas przebywania w lesie. Ceny oraz opinie klientów znajdą Państwo w szczegółowym opisie produktów.

Wybierając odzież myśliwską, z całą pewnością jednym z nieodłącznych elementów garderoby powinna być kamizelka myśliwska. W naszej ofercie mamy dla Państwa niezwykle szeroki wachlarz produktów z tego asortymentu, w tym między innymi kamizelki myśliwskie Graff, które cieszą się niezwykle dużą popularnością, atrakcyjną ceną i dużym powodzeniem w środowisku myśliwskim. Oferowane kamizelki dzięki wodoodpornej tkaninie Mar-Tex i Suede sprawdzają się doskonale w każdej pogodzie i różnego rodzaju okolicznościach. Zapewniają dodatkowe ciepło, chronią przed zmienną pogodą, dzięki dużej ilości kieszeni pozwalają w ich wnętrzach umieścić wszystko to, co niezbędne, a poprzez zielony, myśliwski kolor stanowią idealny kamuflaż w lesie. To z pewnością niezbędnik każdego myśliwego!

Kamizelka myśliwska Graff - wiele ciekawych modeli do wyboru

Chcąc postawić na bardzo dobry produkt, masz do wyboru szeroki wachlarz różnorodnych produktów. Można zdecydować się na kamizelkę ze stójką zapinaną do samej szyi, kamizelkę z pół zamkiem, proste, klasyczne kamizelki myśliwskie Graff z dużymi kieszeniami w przedniej ich części lub z szeregiem małych kieszonek na całej przedniej powierzchni. Każdy wybór to bez wątpienia pełnia zadowolenia dla całego grona myśliwych, bo Graff to wybór, na jaki niewątpliwie warto postawić. To produkty cieszące się dobrymi opiniami wśród odbiorców, wybierając je, możesz mieć zatem pewność, że wydajesz pieniądze na to, co najlepsze. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i przekonaj się sam.


Wszystkie kamizelki do lasu


Produkty porównywane (0)


Kamizelki

Graff kamizelka 443

149,00zł 199,00zł


Przeglądasz 1 do 4 z 4 (1 stron)