Rękawice

Rękawice

Każdy myśliwy wie, że dobre ubranie myśliwskie jest niezbędne podczas polowania. Taka wyprawa to przecież wiele godzin spędzanych na świeżym powietrzu, często w bardzo niskich temperaturach. Niezbędne są zatem nie tylko ciepłe kurtki myśliwskie, bielizna termiczna oraz ciepłe czapki myśliwskie, ale również dobre rękawiczki myśliwskie Deerhunter. Szeroki wybór tych produktów znajdziesz w naszym sklepie.

Rękawiczki myśliwskie Deerhunter – ciepłe i wygodne

Głównym zadaniem każdych rękawic jest ochrona dłoni przed zimnem. Już nawet niewielki spadek temperatury poniżej 10 stopni Celsjusza może spowodować, że dłonie zaczną dotkliwie marznąć. To ogromnie niekomfortowe, a w dodatku znacznie utrudniające wykonywanie wszelkich czynności, jak choćby pociągnięcia za spust w odpowiednim momencie. Należy je zatem chronić wybierając rękawiczki myśliwskie dopasowane do temperatury.

W naszym sklepie znajdziesz rękawice myśliwskie Deerhunter różnego rodzaju. Są wśród nich rękawice cienkie, idealne na jesienne i wiosenne chłody. Są również zimowe rękawice myśliwskie, grube i ciepłe, w których nawet podczas wielkich mrozów nie będzie problemu z marznącymi palcami. Niektóre modele są nie tylko ciepłe, ale również nieprzemakalne, dzięki czemu świetnie się nadają podczas bardziej kapryśnej pogody, gdy na zewnątrz pada deszcz lub śnieg.

Ciepłe rękawice myśliwskie – szeroki wybór modeli

Wybierając rękawiczki myśliwskie zastanów się, na jaką pogodę ich potrzebujesz. Naszym zdaniem każdy myśliwy powinien mieć przynajmniej dwa komplety rękawic, na większe i mniejsze chłody. Te cieńsze przydadzą się przy niewielkich chłodach, natomiast te grubsze będą idealna na okres zimowy.

Z punktu widzenia myśliwego istotne jest nie tylko to, że rękawice są ciepłe, ale również to, że zostały zaprojektowane w taki sposób, że ułatwiają obsługę broni. Rękawice myśliwskie Deerhunter mają bowiem wewnątrz specjalną powłokę zapobiegającą ślizganiu się broni oraz wzmocnienia na palcach, co gwarantuje, że będzie można pewnie pociągnąć za spust. To kolejny dowód na to, że marka Deerhunter zna potrzeby myśliwych i przy projektowaniu dopasowuje do nich projekty swoich ubrań.

Przejrzyj dostępne produkty w tej kategorii i wybierz rękawiczki Deerhunter, które najlepiej pasują do Twoich potrzeb. Oprócz ciepła, które zapewniają oraz wygody podczas obsługi broni wpisują się one również w kolory odzieży myśliwskiej. Znajdziesz u nas bowiem ciemnozielone rękawice myśliwskie oraz rękawice moro, więc na pewno któryś z dostępnych modeli wpadnie Ci w oko. Złóż zamówienie już teraz i przekonaj się, że rękawiczki Deerhunter to dobry wybór! 


Produkty porównywane (0)


Rękawice


Przeglądasz 1 do 13 z 13 (1 stron)