Polar V800


  • 1.590,00zł

  • Netto: 1.292,68zł

  • Kod produktu: polarv800
  • Dostępność: Na stanie

Dostępne opcje

Opis


Polar V800 to zaawansowany, multisportowy zegarek GPS dla ambitnych amatorów i i profesjonalnych sportowców, chcących osiągnąć szczytową formę.

Obciążenie treningowe

Pokazuje, w jaki sposób trening wpływa na Twój organizm i pomaga porównać obciążenie różnych treningów. Stale monitoruj obciążenie treningowe, aby poznać własne granice oraz odpowiednio dostosować intensywność i czas treningu.

Stan regeneracji

Pokazuje czas odpoczynku, jaki powinien upłynąć przed następnym treningiem.

Rezultat treningu

Natychmiast po treningu zapewnia motywujące informacje o jego efektach.

Running Index

Pokazuje, jak poprawia się efektywność Twojego biegu.

Program treningu biegowego

Przygotowuj się do wybranego wydarzenia biegowego, stosując spersonalizowany program treningu biegowego dostępny w Polar Flow. Wybierz jeden z czterech różnych celów — bieg na 5 km, 10 km, półmaraton i maraton — i zyskaj kompleksowy plan treningów, który pomoże Ci go osiągnąć.

Licznik kalorii

Dzięki niemu dokładnie wiesz, ile kalorii udało Ci się spalić. Informacje oparte są na takich parametrach jak: masa ciała, wiek, wzrost, płeć, maksymalne tętno (HRmaks.) oraz intensywność treningu.

Test ortostatyczny

Test ortostatyczny to łatwy i niezawodny test określający bieżący stan organizmu. Pokazuje, w jaki sposób Twoje serce reaguje na trening i inne czynniki takie jak stres czy choroba. Regularne przeprowadzanie tego testu pomoże Ci poznać lepiej Twoje tętno i czynniki, które mają na nie wpływ. Dzięki temu możesz dostosować swój trening tak, aby organizm otrzymał odpowiednią dawkę odpoczynku wtedy, kiedy tego potrzebuje.

Fitness Test

Pięciominutowy test mierzący wydolność tlenową na podstawie tętna spoczynkowego, zmienności pracy serca i innych informacji personalnych. Wykonuj test regularnie, aby zobaczyć, jakie robisz postępy.

Pomiar aktywności

Pokazuje aktywność użytkownika w ciągu dnia i przedstawia praktyczne wskazówki pozwalające na osiągnięcie dziennego celu.

Parametry

Waga 79 g Grubość 12,7 mm Rozmiar ekranu

128 x 128 pikseli, wysokie kontrast i rozdzielczość

Parametry techniczne

Wbudowany sensor GPS
Barometr
Akcelerometr
8 MB pamięci flash
Akumulator litowo-polimerowy o pojemności 350 mAh
Akumulator pozwala na rejestrowanie do 13 godzin treningu z GPS-em i czujnikami oraz do 50 godzin w przypadku korzystania z energooszczędnego trybu GPS
Szybka ze szkła Gorilla Glass
Obudowa z aluminium i stali nierdzewnej
Wodoszczelny do 30 mSpecyfikacja

Techniczne
DARMOWA dostawa: 1-3dni

Opinie (0)

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry
Captcha