JoQu Car Protective Mat 090312


  • 129,00zł

  • Netto: 104,88zł

  • Kod produktu: 090312
  • Dostępność: 33

OpisMata samochodowa dla psa z otworami na pas bezpieczeństwa. Przewożenie psa w samochodzie wiąże się z bałaganem i błotem na siedzeniach? Nie z Car Protective Mat z linii Your Pet. Nasza mata samochodowa chroni siedzenia przed zabrudzeniem, dodatkowo mata jest łatwa w utrzymaniu czystości.

ata samochodowa dla psa- Car Protective Mat przeznaczona jest do zabezpieczania siedzeń samochodowych przed zabrudzeniem lub zniszczeniem. Dzięki zastosowanym wodoodpornym tkaninom, matę łatwo utrzymać w czystości. Posiada kieszeń do której możemy włożyć akcesoria dla naszego psa. Mata posiada pięć rozpinanych regulowanych taśm (trzy tył maty, dwa przód maty ), które zapinamy za zagłówkami. Taśmy są regulowane. Pokrowiec jest w całości zabezpieczony mocną lamówką. Dół maty podszyty jest specjalistyczną tkaniną, dzięki której jest jeszcze solidniejsza.

Pokrowiec posiada zakrywane otwory przez które wyjmujemy gniazdo pasów bezpieczeństwa.

UWAGA! Car Protective Mat, posiada opakowanie wielokrotnego użytku! Po użytkowaniu matę można złożyć i spakować do dedykowanego dla niej worka. Worek/opakowanie jest bardzo trwałe i estetyczne.

Kolor:
    Mata- szary /Czarna lamówka wokół maty/ Czarny trwały worek
    Mata- czarna/Czerwona lamówka wokół maty/ Czarny trwały worek

Wymiary:
    160 x 140 cm

Specyfikacja

Techniczne
Wysyłka: 1-3dni

Opinie (0)

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry
Captcha