Akcesoria treningowe

Akcesoria treningowe
Akcesoria treningowe dla psów to produkty po które Klienci sięgają coraz częściej.

Nasze akcesoria treningowe dla psa to przede wszystkim bardzo popularne liny treningowe o różnej szerokości i długości. Dobierzesz u nas liny treningowe dla mniejszych ras oraz dla średnich i dużych psów. Każdy rozmiar jest zakończony odpowiedniej wielkości karabińczykiem.

Akcesoria do treningu z psem to również aporty, które świetnie się sprawdzają podczas treningu jak i codziennej zabawy z psem. Aporty oferujemy w dwóch rozmiarach S i M. Aporty posiadają wygodną rączkę, która sprawia, że zabawa z psem jest bardziej komfortowa. Akcesoria treningowe dla psa takie jak aport cechują się dużą wytrzymałością i estetyką wykonania.

Do wykonania naszych akcesoriów do treningu psów używamy bardzo mocnych nici i wzmacniamy wszelki przeszycia. Nasze aporty są wykonane z oryginalnej cordury. Jest to materiał NIETOKSYCZNY, który jest całkowicie bezpieczny dla Twojego czworonoga. Akcesoria treningowe dla psów to ważny element podczas szkoleń naszych pupili. Jeżeli potrzebujesz taśmę innej długości lub szerokości – pisz do nas. Akcesoria do treningu z psem linii Your Pet oraz JoQu to wysoka jakość wykonania oraz zastosowanych surowców. Oferta naszych akcesoriów do treningów psów będzie się powiększać.


Produkty porównywane (0)


Akcesoria treningowe


Przeglądasz 1 do 3 z 3 (1 stron)