Akcesoria podróżne

Akcesoria podróżnePies w samochodzie to bardzo szeroki temat. Często pojawiają się pytania jak przewozić psa w samochodzie? W transporterze? Szelkach? Jeżeli w szelkach to w jakich? W internecie znajdziesz wiele informacji na temat tego jak wozić psa w samochodzie.

Jeżeli Twój pupil lubi z Tobą podróżować, podstawową sprawą jest jego bezpieczeństwo. Pies w samochodzie musi być przypięty aplikatorem do pasów lub umieszczony w specjalistycznym transporterze. W naszej ofercie znajdziesz podstawowe akcesoria, które ułatwią Ci bezpieczne przewożenie psa w samochodzie.

Znajdziesz u nas maty samochodowe, które zabezpieczą wnętrze Twojego samochodu. Maty są wykonane w 100% z odpornego poliestru. Jest to tkanina wodoodporna. Podczas przewożenia psa w samochodzie, matę rozkładasz na tylnym siedzeniu i dzięki taśmom z regulacją, możesz ją idealnie dopasować do wielkości siedzenia. Po zakończonej podróży matę możesz wytrzepać, przetrzeć szmatką lub wrzucić do prania. Dzięki macie samochodowej, przewożenie psa w samochodzie będzie „czystsze". Jak wozić psa w samochodzie, kiedy nie używacie transportera? Należy zapiąć psa do pasa samochodowego.

W naszej ofercie znajdziesz pasy dla psa wykonane z odpornej taśmy poliamidowej. Pasy posiadają specjalistyczny karabińczyk oraz aplikator, który wpinasz w gniazdo. Pas występuje w dwóch rozmiarach.

Jak przewozić psa w samochodzie? BEZPIECZNIE!!! Zarówno dla Twojego psa jak i dla Ciebie.


Produkty porównywane (0)


Akcesoria podróżne


Przeglądasz 1 do 6 z 6 (1 stron)