Polar M400


  • 749,00zł

  • Netto: 608,94zł

  • Kod produktu: polarm400
  • Dostępność: Na stanie

Dostępne opcje

Opis

Polar M400 to wodoodporny zegarek sportowy z wbudowanym GPS i monitorem aktywności. Pomoże w planowaniu optymalnych treningów, pokonywaniu własnych rekordów, a nawet znalezieniu drogi do domu po długim biegu.

Obciążenie treningowe

Pokazuje, w jaki sposób trening wpływa na Twój organizm i pomaga porównać obciążenie różnych treningów. Stale monitoruj obciążenie treningowe, aby poznać własne granice oraz odpowiednio dostosować intensywność i czas treningu. Funkcja dostępna w serwisie internetowym Polar Flow.

Stan regeneracji

Pokazuje czas odpoczynku, jaki powinien upłynąć przed następnym treningiem. Funkcja dostępna w serwisie internetowym Polar Flow.

Fitness Test

Pięciominutowy test mierzący wydolność tlenową na podstawie tętna spoczynkowego, zmienności pracy serca i innych informacji personalnych. Wykonuj test regularnie, aby zobaczyć, jakie robisz postępy.

Running Index

Pokazuje, jak poprawia się efektywność Twojego biegu.

Rezultat treningu

Natychmiast po treningu zapewnia motywujące informacje o jego efektach.

Licznik kalorii

Dzięki niemu dokładnie wiesz, ile kalorii udało Ci się spalić. Informacje oparte są na podstawie Twojej masy ciała, wieku, wzrostu, płci, maksymalnego tętna (HRmaks.) oraz intensywności treningu.

Wskaźnik aktywności

Pokazuje aktywność użytkownika w ciągu dnia i przedstawia praktyczne wskazówki pozwalające na osiągnięcie dziennego celu.

Podsumowanie aktywności

Mierzy poziom dziennej, tygodniowej i miesięcznej aktywności, pokazując, jak decyzje użytkownika pomagają w zachowaniu zdrowia i kondycji fizycznej.

Program treningu biegowego

Przygotowuj się do wybranego wydarzenia biegowego, stosując spersonalizowany program treningu biegowego dostępny w Polar Flow. Wybierz jeden z czterech różnych celów — bieg na 5 km, 10 km, półmaraton i maraton — i zyskaj kompleksowy plan treningów, który pomoże Ci go osiągnąć.

Parametry

Masa 56,6 g Grubość 11,5 mm Rozmiar ekranu

Ekran wysokiej rozdzielczości, 128 x 128 pikseli

Parametry techniczne

Zintegrowany moduł GPS z technologią wspomagania satelitarnego AssistNow™
Akcelerometr
Automatyczne i manualne okrążenia
Sygnalizacja dźwiękowa
Wodoodporność
4 MB pamięci flash
Akumulator litowo-polimerowy o pojemności 190 mAh
Akumulator pozwala na rejestrowanie do 8 godzin treningu z GPS i nadajnikiem na klatkę piersiową H7Specyfikacja

Techniczne
Wysyłka: 1-3dni

Opinie (0)

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry
Captcha